Žvilgsnis be kampų

Žvilgsnis be kampų

Fotografijų parodos atidarymas iš ciklo ,,Pozuoja Gamta". Atidarymo metu autorė pristatys savo pirmąjį 2019 metų reprezentacinį kalendorių, iliustruotą pačios augintų rožių fotografijomis, mintimis ir pozityviu požiūriu. Vakaro metu skambės Janos Aleknavičienės atliekama pianino muzika ir sklis autorės rinktų žolelių arbatos aromatas.
Visose eksponuojamos parodos fotografijose pozuoja Gamta. Jose jaučiamas autorės atsargus ir pagarbus prisilietimas savo smalsiu ir tyrinėjančiu žvilgsniu prie Pasaulio, prie Gamtos. Savo fotografijomis ji neslepia, kad gėrisi šiuo natūraliu Grožiu.
Dalia Gud – aktyvi, atkakli, moderni, pasaulietiška moteris, tikra grynakraujė žemaitė. Yra įvairiausių projektų, plenerų, renginių dalyvė ir organizatorė, gamtininkė, sodininkė, žygių dalyvė, rašo eiles, kuria tekstus dainoms, pradėjo savo pirmąją knygą, kuria scenarijus renginiams, vaidinimams.
„Taip, taip, aš vis dar skubu, lekiu, žygiuoju, šoku, tapau...ir..ir..:)) Ir vis bandau DAUG spėti ir džiaugtis Gyvenimu!! Pasidalinkime geromis emocijomis. Pasidžiaukime sulaukę, t.y. atskubėję į Naujuosius metus ir po visų švenčių šurmulio, pasidalinkime šypsenomis ir dėmesiu vienas kitam.“ Dalia Gud.
 

  • 2019-01-22  nuo 17:30
2019-01-22 17:30 2019-01-22 17:30 Europe/Vilnius Žvilgsnis be kampų Fotografijų parodos atidarymas iš ciklo ,,Pozuoja Gamta". Atidarymo metu autorė pristatys savo pirmąjį 2019 metų reprezentacinį kalendorių, iliustruotą pačios augintų rožių fotografijomis, mintimis ir pozityviu požiūriu. Vakaro metu skambės Janos Aleknavičienės atliekama pianino muzika ir sklis autorės rinktų žolelių arbatos... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/zvilgsnis-be-kampu/date-20190122/ Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinys, Taikos pr. 81A, Klaipėda, Klaipėdoje