Žaismingos muzikos orkestras seka pasaką

Žaismingos muzikos orkestras seka pasaką

Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Koncertas visai šeimai (5-12 metų vaikams ir jų tėveliams)
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Gintarė Radvilavičiūtė (režisierė ir dailininkė)
Programa: muzikinis šešėlių teatro spektaklis pagal lietuvių liaudies pasaką „Katinėlis ir gaidelis“ ir Teisučio Makačino kūrinius.

Visi puikiai žinome lietuvių liaudies pasaką „Katinėlis ir gaidelis“. Jos istorija moko nebūti patikliems, nepasiduoti įkalbinėjimams, vertina draugystę ir skatina išradingumą. Kaip katinėliui pavyksta iš lapės namų išvaduoti gaidelį? Jis groja smuiku ir taip išvilioja lapę! Muzika padeda išgelbėti gaidelį!
 
Smagų muzikinio šešėlių teatro spektaklį seka Klaipėdos kamerinio orkestro atlikėjai, ne tik grieždami savo instrumentais, bet ir persikūnydami į vaidmenis ar valdydami lėles. Jas sukūrė spektaklio režisierė ir dailininkė Gintarė Radvilavičiūtė, o muziką parašė kompozitorius Teisutis Makačinas.
 
Spektaklio premjera įvyko šių metų gegužės mėnesį ir sulaukė labai gerų atsiliepimų. Lapkritį jis yra rodomas ne tik Klaipėdoje, bet ir Vilniuje, Lietuvos nacionalinės filharmonijos scenoje.
 
„Žaismingos muzikos orkestras seka pasaką“ – gražus ir prasmingas renginys visai šeimai. Kviečiame!

  • 2019-11-28
2019-11-28 2019-11-28 Europe/Vilnius Žaismingos muzikos orkestras seka pasaką Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė Koncertas visai šeimai (5-12 metų vaikams ir jų tėveliams) Klaipėdos kamerinis orkestras Meno vadovas Mindaugas Bačkus Gintarė Radvilavičiūtė (režisierė ir dailininkė) Programa: muzikinis šešėlių teatro spektaklis pagal lietuvių liaudies pasaką „Katinėlis ir... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/zaismingos-muzikos-orkestras-seka-pasaka/date-20191128/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 6.00