WAVE CAMP 2019

WAVE CAMP 2019

Mes vis dar gyvename praeitų metų Wave Camp prisiminimais, o tu?

Tačiau laikas bėga ir mes vėl turime gerų naujienų – rugpjūčio 9-11 dienomis vyks Wave Camp 2019!

Banglenčių, irklenčių, jėgos aitvarų ir jūrinių baidarių dienos stovykla vėl lauks tavęs Melnragėje prie Šiaurinio Molo.

Renginio metu galėsi tęsti pažintį su minėtomis vandens sporto šakomis. Mes pasirūpinsime įranga, apranga, profesionaliais instruktoriais ir gera nuotaika. Pamatysi, kad Lietuvos pajūryje galima surfinti, supinti, kaituoti ir, žinoma, irkluoti.

Atvyk ne vienas – paruošėme pramogų ir sausumoje, tad veiklos tikrai bus ir tiems, kurie nepramogauja vandenyje. O ir laikas tarp pramogų neprailgs belaukiantiems.

Dar nebandei lipti į bangas? Nebėda! Kartu su patrtneriais mes tau suteiksime pagrindines žinias apie jūrines pramogas. Kartu žengsime pirmuosius žingsnius tavo naujų pomėgių link. Supažindinsime su saugumo reikalavimais ir pasistengsime, kad pirmas kartas bangose, tau būtų ne paskutinis.

Programą paskelbsime jau netrukus. Sek naujienas!

Nori užsiregistruoti Wave Camp 2019? Rašyk į go@surfstyle.lt ir nurodyk ką norėtum išmėginti – Surf, SUP, Kite ar Wave Kayak.

Vienos pamokos kaina – 10 Eur.

Tik pervedus pinigus bus patvirtinta registracija. Duomenis pavedimui atsiunčiame el. paštu.
Vietų skaičius ribotas.

  • 2019-08-09
2019-08-09 2019-08-09 Europe/Vilnius WAVE CAMP 2019 Mes vis dar gyvename praeitų metų Wave Camp prisiminimais, o tu? Tačiau laikas bėga ir mes vėl turime gerų naujienų – rugpjūčio 9-11 dienomis vyks Wave Camp 2019! Banglenčių, irklenčių, jėgos aitvarų ir jūrinių baidarių dienos stovykla vėl lauks tavęs Melnragėje prie Šiaurinio Molo. Renginio metu galėsi tęsti pažintį... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/wave-camp-2019/date-20190809/ Klaipėda