Viva Vivaldi!

Viva Vivaldi!

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Dirigentas ir solistas Enrico Onofri (smuikas, Italija)
Dalyvauja Reinut Tepp (klavesinas, Estija)
Programa: Antonio Vivaldi

Programoje „Viva Vivaldi!“ Klaipėdos kamerinio orkestro scenos partneriu bus pripažintas italų dirigentas ir smuikininkas Enrico Onofri. Jo muzikinė veikla nepaprastai įvairiapusė ir intensyvi: šalia nuolatinės kūrybinės veiklos paties įkurtame ir vadovaujamame senosios muzikos ansamblyje „Imaginarium“, jis šiuo metu bendradarbiauja su Sevilijos baroko orkestru ir Bochumo simfoniniu orkestru. Ankstesniais metais jis dirigavo orkestrui „Maggio Musicale Fiorentino“, Sevilijos karališkajam simfoniniam orkestrui, Jeruzalės baroko orkestrui, „Camerata Bern“, Bazelio kameriniam orkestrui, Europos Sąjungos baroko orkestrui, Bilbao ir Sicilijos simfoniniams orkestrams, Olimpiko teatro orkestrui Vičenzoje, Lisabonos miesto orkestrui ir daugeliui kitų. Jis taip pat dažnai kviečiamas diriguoti operų pastatymams.
 
E. Onofri yra Palermo V. Bellini konservatorijos profesorius, čia dėsto barokinį smuiką ir baroko muzikos interpretaciją. Šių disciplinų taip pat moko meistriškumo kursuose Italijoje, kitose Europos šalyse, Japonijoje ir JAV (Juilliardo mokykloje Niujorke).
 
Italų maestro E. Onofri diriguojamoje programoje skambės jo tautiečio, baroko kompozicijos genijaus, smuikininko virtuozo Antonio Vivaldi kūriniai. Jis buvo inovatyvus savo laikmečio kūrėjas, laužęs formos ir žanro tradicijas, naudojęs harmoninius kontrastus. Be to, Vivaldi sugebėjo kurti tokią muziką, kuria žavėjosi ne tik siauras intelektualų ratas, bet ir plačioji publika. Dėl to jis buvo populiarus net ir kaimyninėse šalyse. Vivaldi laikomas vienu iš kompozitorių, kurie paskatino barokinio stiliaus evoliuciją į klasikinį.

  • 2019-10-18  nuo 18:30
2019-10-18 18:30 2019-10-18 18:30 Europe/Vilnius Viva Vivaldi! Renginio laikas: 18.30 val.  Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė Klaipėdos kamerinis orkestras Meno vadovas Mindaugas Bačkus Dirigentas ir solistas Enrico Onofri (smuikas, Italija) Dalyvauja Reinut Tepp (klavesinas, Estija) Programa: Antonio Vivaldi Programoje „Viva Vivaldi!“ Klaipėdos kamerinio orkestro... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/viva-vivaldi/date-20191018/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 14.00