Viso pasaulio rytmečiai. Rež. Alain Corneau

Viso pasaulio rytmečiai. Rež. Alain Corneau

Gegužės 6–11 dienomis Klaipėdoje iš 31 šalies violončelininkai siūlys pažinti muzikos pasaulį iš skirtingų perspektyvų ir patirti tai, ko nesitikėtum iš klasikos. Gausi renginių pasiūla bei meno šakų įvairovė /muzika, šokis, dailė, kinas/ – pavers Klaipėdą violončelės sostine!
Nors Tarptautinis Klaipėdos violončelės festivalis ir konkursas skirtas violončelei ir pirmiausiai asocijuojasi su muzika, pristatome specialų seansą, dedikuotą šiam instrumentui!


| Visi pasaulio rytmečiai / Tous les matins du monde |
1993, Prancūzija / France
Trukmė / Running time: 115’

Režisierius / Director: Alain Corneau
Scenarijaus autoriai / Script writers: Pascal Quignard, Alain Corneau
Operatorius / Cinematography by: Yves Angelo
Kompozitoriai / Music by: Jordi Savall, Sainte-Colombe, Marin Marais
Prodiuseris / Producer: Jean-Louis Livi
Vaidina / Cast: Gérard Depardieu, Jean-Pierre Marielle, Anne Brochet


XVII a. pabaiga. Viola da gamba meistriškai giežiantis muzikantas ponas Žanas de Sent Kolombas grįžta namo ir randa jam nesant mirusią žmoną. Paniręs į gilų sielvartą, jis liepia sode suręsti trobelę ir apsigyvena joje. Atsiskyręs nuo pasaulio, jis atsideda vien muzikai ir mažamečių dukterų Madlenos bei Tuanetės ugdymui. Gandas apie jį ir jo muziką pasiekia net karaliaus Liudviko XIV-ojo rūmus. Tačiau, pakviestas groti rūmuose Lully orkestre, ponas de Sent Kolombas atsisako. Kai ant meistro namų slenksčio pasirodo mokytojo ieškantis jaunas muzikantas Marenas Mare, de Sent Kolombą nuo išorinio pasaulio saugantis šydas įtrūksta.

  • 2019-05-08  18:00 - 19:15
2019-05-08 18:00 2019-05-08 19:15 Europe/Vilnius Viso pasaulio rytmečiai. Rež. Alain Corneau Gegužės 6–11 dienomis Klaipėdoje iš 31 šalies violončelininkai siūlys pažinti muzikos pasaulį iš skirtingų perspektyvų ir patirti tai, ko nesitikėtum iš klasikos. Gausi renginių pasiūla bei meno šakų įvairovė /muzika, šokis, dailė, kinas/ – pavers Klaipėdą violončelės sostine! Nors... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/viso-pasaulio-rytmeciai-rez-alain-corneau/date-20190508/ Kino klubas "8 1/2", Bangų g. 5A, LT-91251, Klaipeda, Lithuania, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 6.80