Violončelės konkurso laureatų koncertas

Violončelės konkurso laureatų koncertas

Tarptautinio Klaipėdos violončelės konkurso laureatų apdovanojimas ir koncertas


Klaipėdos kamerinis orkestras / Klaipėda Chamber Orchestra
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Dirigentas Martynas Staškus

Programa: Joseph Haydn, Edward Elgar, Robert Schumann, Piotr Čaikovskij ir kt.

Koncertas skiriamas II Tarptautinio Klaipėdos violončelės konkurso laureatams pagerbti. Aukščiausius komisijos įvertinimus pelnę violončelininkai ne tik bus apdovanoti, bet ir pasirodys kaip solistai su Klaipėdos kameriniu orkestru, diriguojamu Martyno Staškaus. Šis dirigentas ne tik diriguoja spektaklius Leituvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, bet ir turi didelį pasirodymų su jaunimu patirtį. Jis vadovauja Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos bei Lietuvos muzikos ir teatro akademijos simfoniniams orkestrams.
Koncerto programoje bus Edwardo Elgaro Koncertas violončelei ir orkestrui e-moll, Roberto Schumanno Koncertas violončelei ir orkestrui a-moll ir kiti auksinio violončelės repertuaro kūriniai.

♫ Įėjimas nemokamas.

  • 2019-05-10  19:00 - 20:45
2019-05-10 19:00 2019-05-10 20:45 Europe/Vilnius Violončelės konkurso laureatų koncertas Tarptautinio Klaipėdos violončelės konkurso laureatų apdovanojimas ir koncertas Klaipėdos kamerinis orkestras / Klaipėda Chamber Orchestra Meno vadovas Mindaugas Bačkus Dirigentas Martynas Staškus Programa: Joseph Haydn, Edward Elgar, Robert Schumann, Piotr Čaikovskij ir kt. Koncertas skiriamas II Tarptautinio... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/violonceles-konkurso-laureatu-koncertas/date-20190510/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje