VIENOS MIŠKO PASAKOS

VIENOS MIŠKO PASAKOS

Numatoma spektaklio trukmė - 3 val. 30 min. (su pertrauka).

Pirmą kartą Jaunimo teatre dirbanti režisierė Yana Ross, kartu su dramaturgu Mindaugu Nastaravičiumi, Vienos miško pasakas perskaitys savaip: „Mes kuriame adaptaciją, bet esminės pjesės temos – nacionalizmas, kultūrinės tradicijos, veidmainystė – išlieka spektaklio ašimi. Spektaklio žanras – tragikomedija. Tai spektaklis, kuris provokuos juoką, tačiau tam tikru metu tas juokas gali priversti pasijusti labai nepatogiai...“, – sako režisierė. „Mes šiek tiek keičiame siužetą, šiek tiek keičiame veikėjus, iš 1931 metų keliamės į 2019 metus, iš Vienos keliamės į Vilnių, iš austriško nacionalizmo – į lietuvišką nacionalizmą, iš austrų ir vokiečių santykių – į lietuvių ir rusų santykius, bet kūrinio esmė vis tiek išlieka tose problemose ir temose, kurias savo dramaturgijoje koduoja Horváthas.“ – sako dramaturgas M. Nastaravičius.

Režisierė: Yana Ross 
Trukmė: - 
Iš vokiečių kalbos vertė Teodoras Četrauskas 
 Sceninės adaptacijos autoriai: Mindaugas Nastaravičius ir Yana Ross
Kompozitorius: Gintaras Sodeika
Video menininkas: Algirdas Gradauskas
Scenografijos dailininkė: Justyna Elminowska
Šviesų dailininkas: Vilius Vilutis
Kostiumų dailininkai: Juozas Valenta ir Flore Vauvillé

 

Vaidina:
Matas Dirginčius, Sergejus Ivanovas, Irmantas Jankaitis, Aleksas Kazanavičius, Janina Matekonytė, Dalia Morozovaitė, Vidas Petkevičius, Aušra Pukelytė, Simonas Storpirštis, Dovilė Šilkaitytė, Paulina Taujanskaitė.

 

Premjera 2019 m. vasario 15 d.

 

DĖMESIO! Žiūrovai į spektaklį įleidžiami nuo 18 metų.

Spektaklio Vienos miško pasakos premjera vasario 15,17 d. „Menų spaustuvėje“. Vėliau šį sezoną spektaklis bus vaidinamas Rusų dramos teatre ir keliaus po Lietuvą.

  • 2019-04-09  nuo 18:00
2019-04-09 18:00 2019-04-09 18:00 Europe/Vilnius VIENOS MIŠKO PASAKOS Numatoma spektaklio trukmė - 3 val. 30 min. (su pertrauka). Pirmą kartą Jaunimo teatre dirbanti režisierė Yana Ross, kartu su dramaturgu Mindaugu Nastaravičiumi, Vienos miško pasakas perskaitys savaip: „Mes kuriame adaptaciją, bet esminės pjesės temos – nacionalizmas, kultūrinės tradicijos, veidmainystė –... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/vienos-misko-pasakos/date-20190409/ Klaipėdos Dramos Teatras, Teatro g. 2, Klaipėda, Klaipėdoje BILIETAI@JAUNIMOTEATRAS.LT
  • Kaina: 20.00