Vertybių sistemos faktorius organizacijoje ir asmeniniame augime

Vertybių sistemos faktorius organizacijoje ir asmeniniame augime

Kiekvienas žmogus pasaulyje turi unikalią vertybių sistemą ir tai įtakoją kiekvieną jo veiksmą ir taip kaip jis mato pasaulį. Vertybių sistemų nesutapimai sukelia didžiausias kliūtis siekiant tikslų, dirbant komandoje su kitais žmonėmis, komunikuojant ir sprendžiant ginčus. Tikslus savo vertybių sistemos nustatymas atveria kelius pasiekti savo tikslams, išmokti pasakyti "NE" tam kas jums netinka ir lengviau komunikuoti ir pasiekti bendrų rezultatų komandoje.

RENGINYS NEMOKAMAS.

Romualdas Mačiulis

Sertifikuotas žmogaus elgsenos ekspertas | Verslo konsultantas | Pranešėjas

BIO:

Sertifikuotas žmogaus elgsenos ekspertas, verslininkas, konsultantas ir pranešėjas. Moko padidinti ir užtikrina esamų darbuotojų ir vadovų įsitraukimą, žino, kaip pagerinti komunikaciją tarp padalinių, kurti sėkmingas klientų išlaikymo ir rezultatyvių pardavimų sistemas pagal Dr. John F. Demartini metodiką. Mano klientai Lietuvoje ir visame pasaulyje - Etihad Airways, Royal Jet, Heineken, Qatar Gas, Lietuvos Energijos įmonių grupė, Re/Max, Capital, ACM / Katos grupė, BNI, SEB, Douglas LT, Zepter, Nordic Choice Hotels, Admen, Zurich Insurance, KBC Bank, Irish Blood Transfusion Service, Bord Gais ir kitos vidutinės ir didelės bendrovės.

  • 2019-06-10  17:30 - 18:30
2019-06-10 17:30 2019-06-10 18:30 Europe/Vilnius Vertybių sistemos faktorius organizacijoje ir asmeniniame augime Kiekvienas žmogus pasaulyje turi unikalią vertybių sistemą ir tai įtakoją kiekvieną jo veiksmą ir taip kaip jis mato pasaulį. Vertybių sistemų nesutapimai sukelia didžiausias kliūtis siekiant tikslų, dirbant komandoje su kitais žmonėmis, komunikuojant ir sprendžiant ginčus. Tikslus savo vertybių sistemos nustatymas atveria kelius pasiekti savo... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/vertybiu-sistemos-faktorius-organizacijoje-ir-asmeniniame-augime/date-20190610/ Klaipėdos Rotary klubas „Aditė“ , Liepų 48A, Klaipeda, Lithuania, Klaipėda, Klaipėdoje