Verslumo iniciatyva "Proto turgus"

Verslumo iniciatyva "Proto turgus"

Tai CityAlumni Klaipėda iniciatyva siekianti paskatinti socialinę iniciatyvą ar socialinį verslą gauti paramą savo idėjų ar produktų įgyvendinimui Klaipėdos mieste. Renginyje kviečiami dalyvauti asmenys ar asmenų grupė, turintys idėjų, bei Verslo angelai galintys prisidėti prie jaunų, kūrybiškų ar inovatyvių idėjų įgyvendinimo. Tai puiki galimybė kartu bendromis jėgomis prisidėti prie Klaipėdos ekonominės plėtros 2030 strategijos "Mėlynasis proveržis". Atrinktus dalyvius informuosime asmeniškai. 

Kviečiame registruotis, kad jūsų tikslai ir svajonės taptų realybe. O norinčius gauti žinių, kviečiame sudalyvauti renginyje ir praturtinti savo gebėjimus :)

Registracija iniciatyvoms: 
https://goo.gl/4LcrQM

Registracija Verslo angelams:
https://goo.gl/fp3Hsw

Kontaktai pasiteiravimui: 
Tel. Nr. 8 647 19125
El.paštas: asciairdabar@gmail.com

  • Lapkričio 10 d.  nuo 10:00
2018-11-10 10:00 2018-11-10 10:00 Europe/Vilnius Verslumo iniciatyva "Proto turgus" Tai CityAlumni Klaipėda iniciatyva siekianti paskatinti socialinę iniciatyvą ar socialinį verslą gauti paramą savo idėjų ar produktų įgyvendinimui Klaipėdos mieste. Renginyje kviečiami dalyvauti asmenys ar asmenų grupė, turintys idėjų, bei Verslo angelai galintys prisidėti prie jaunų, kūrybiškų ar inovatyvių idėjų įgyvendinimo. Tai puiki... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/verslumo-iniciatyva-proto-turgus/ KF Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje