Vasara su Bachata

Vasara su Bachata

Bachata - vienas populiariausių socialinių šokių pasaulyje, kilęs Dominikos Respublikoje. Tai žaismingas, romantiškas, malonus ir nesudėtingas porinis šokis ;)

Šiuo metu RENKAME GRUPĘ BACHATOS pamokoms, startuosime garantuotai susirinkus mažiausiai 5-ioms poroms. :)

Kursas vyks tris savaites - susitiksime pamokose du kartus per savaitę, PIRMADIENIAIS ir TREČIADIENIAIS šoksime po 1,5 val. nuo 19:00 :) Valandą laiko vyks pamoka, o likusį pusvalandį vyks praktinė dalis, kurios metu praktikuositės ką išmokote ir galėsite užduoti klausimus, sulaukti pagalbos ir smagiai leisti laiką :)

Pamokos skirtos naujokams, mokysime nuo pagrindų ir sparčiai tobulėsime ;) Galite drąsiai kviesti savo draugus, pažįstamus .. :) Duosime esminius pagrindus, mokysime aiškaus vedimo, klausymo ir daug gerų dalykų, kad bachatą Jums būtų smagu ir malonu šokti su bet kuo ;) Juk norime patirti geriausias akimirkas šokių aikštelėje :)

Pamokų vieta:
Pačioje Klaipėdos širdyje, prie pat senamiesčio, Taikos pr. 4A, 1 aukštas. Jaukioje, mylimoje, erdvioje "Zouk Alegria" šokių mokyklos studijoje.
Tiksli vieta ir mūsų kontaktai http://einamsokti.lt/lt/kontaktai/

Registracija į pamokas BŪTINA. Registruotis štai čia:
http://einamsokti.lt/lt/renginiai/vasara-su-bachata-3-savaiciu-kursas-naujokams/registracija/

DĖKUI ♥ ;)

Mėnesio pamokų kaina (6pam./mėn. po 1,5 val.) PORAI - po 30 EUR, be poros - 35 EUR.

2018-06-11 19:00 2018-06-11 19:00 Europe/Vilnius Vasara su Bachata Bachata - vienas populiariausių socialinių šokių pasaulyje, kilęs Dominikos Respublikoje. Tai žaismingas, romantiškas, malonus ir nesudėtingas porinis šokis ;) Šiuo metu RENKAME GRUPĘ BACHATOS pamokoms, startuosime garantuotai susirinkus mažiausiai 5-ioms poroms. :) Kursas vyks tris savaites - susitiksime... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/vasara-su-bachata/date-20180611/ Klaipėda
  • Kaina: 30.00 - 35.00