Vakaro Varpai

Vakaro Varpai

„Vakaro varpai“ pasigirs 18 valandą. Kariliono partiją šiame koncerte atliks Monika Kaźimierczak, kurią jau pažįstame iš ankstesnių Klaipėdos kariliono festivalių.

Ši kūrybinga atlikėja yra kelių tarptautinių konkursų laureatė, aktyviai koncertuojanti Olandijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, JAV. Ji dėsto Gdansko muzikos akademijoje, keletą metų vadovavo Lenkijos karilionininkų gildijai (dabar yra jos tarybos narė) ir rengia kariliono festivalį Gdanske.

 

Kartu su M. Kaźmierczak muzikuos Klaipėdos kamerinis orkestras, vadovaujamas Mindaugo Bačkaus. Kolektyvas šįkart bus papildytas gausia mušamųjų instrumentų grupe, į kurią suburti su Klaipėda anksčiau ar iki dabar susiję atlikėjai. Tai Ingrida Spalinskaitė-Kurienė, Tomas Kulikauskas, Andrius Rekašius, Vilius Matijošaitis ir Lukas Budzinauskas. Jie visi yra baigę Klaipėdos S. Šimkaus konservatoriją ar E. Balsio menų gimnaziją.  

 

Koncerto intriga – populiarioji Georges Bizet-Rodiono Ščedrino „Karmen siuita“, atliekama su kariliono interliudijomis. Jas specialiai festivaliui kuria Gdansko muzikos akademijos kompozicijos specialybės studentai Anna Janowicz, Piotras Kasiłowskis, Miłoszas Kowalewskis, Krzysztofas Jurczakas, Milena Słowikowska ir Jakubas Zalewskis. Jiems vadovauja instrumentuotės klasės pedagogas kompozitorius Kamilis Cieślikas, kurio kūrinys bus atliktas festivalio pirmajame koncerte.

 

Bokšte grojančio kariliono ir kiemelio scenoje muzikuojančio orkestro vienalaikis ir darnus skambėjimas bus dirigento Martyno Staškaus rankose.

  • 2019-06-24  18:00 - 19:00
2019-06-24 18:00 2019-06-24 19:00 Europe/Vilnius Vakaro Varpai „Vakaro varpai“  pasigirs 18 valandą. Kariliono partiją šiame koncerte atliks Monika Kaźimierczak, kurią jau pažįstame iš ankstesnių Klaipėdos kariliono festivalių. Ši kūrybinga atlikėja yra kelių tarptautinių konkursų laureatė, aktyviai koncertuojanti Olandijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Belgijoje,... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/vakaro-varpai/ Laikrodžių muziejus, Liepų g. 12, Klaipėda, Klaipėdoje