„Vaikų muzikinės išdaigos“

„Vaikų muzikinės išdaigos“

 „Man muzika gražiai atrodo. Šviesa su muzika išlipo į dangų. Įsivaizdavau daug spalvų visokių, miškas, paukščiai skraido...“ (Gustė 6 m.)

Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytiniai ir pedagogai maloniai kviečia visus klaipėdiečius į šventinį koncertą „Vaikų muzikinės išdaigos“. Mažiesiems klaipėdiečiams tai puiki galimybė išreikšti save, atskleisti savo talentus. Pažvelkime į muzikos suvokimą vaikų akimis, per jų  emocines išraiškas ir kartu paieškokime kokias paslaptis atrakina stebuklingas smuiko raktas.  

Tradiciniu renginiu  tapusiame šventiniame koncerte dalyvaus ugdytiniai iš 45-ių Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų.     

Scenografiją paruošė ir renginį režisavo Klaipėdos miesto meninio ugdymo mokytojų taryba.

 

Renginio trukmė - 1 val. 30 min. (be pertraukos)

Vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai (nesuteikiant papildomos vietos)

 

Organizatorius - KC Žvejų rūmai

 

https://www.tiketa.lt/LT/vaiku_muzikines_isdaigos_20802

  • 2019-03-18  nuo 17:00
2019-03-18 17:00 2019-03-18 17:00 Europe/Vilnius „Vaikų muzikinės išdaigos“  „Man muzika gražiai atrodo. Šviesa su muzika išlipo į dangų. Įsivaizdavau daug spalvų visokių, miškas, paukščiai skraido...“ (Gustė 6 m.) Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytiniai ir pedagogai maloniai kviečia visus klaipėdiečius į šventinį koncertą... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/vaiku-muzikines-isdaigos/date-20190318/ Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda, Klaipėda, Klaipėdoje