„Trykštanti versmė“

„Trykštanti versmė“

Lietuvos kamerinis orkestras
Meno vadovas, dirigentas ir solistas Sergej Krylov (smuikas, Italija)
Solistai: Jurgis Juozapaitis,  Tomas Petrikis (altai)
Programa: Johann  Sebastian Bach, Joseph Haydn, Piotr Čaikovskij, Henryk Wieniawski

Bilietai – 14, 18 Eur | Taikomos nuolaidos
 
Tik kartą per metus, o tiksliau – paskutinėmis jų dienomis – klaipėdiečiai turi progą išgirsti smuiko virtuozą Sergejų Krylovą ir jo vadovaujamą Lietuvos kamerinį orkestrą. Šiemet jų programa pavadinta „Trykštanti versmė“. Būtent taip galima apibūdinti šio iškilaus smuikininko bei dirigento muzikalumą, interpretacijų gaivumą ir emocinį poveikį. Lygiai prieš dešimtmetį tapęs Lietuvos kamerinio orkestro meno vadovu, talentingas ir kūrybingas muzikas jau yra puikiai pažįstamas Lietuvos klausytojams. Kartu su LKO jis nuolat reprezentuoja šalies muzikinę kultūrą garsiose užsienio koncertų scenose. Ypač daug tokių pasirodymų buvo šiais jubiliejiniais metais: aplankyta Vokietija, Šveicarija, Prancūzija ir Italija, kurios šiaurinės dalies mieste Kremonoje S. Krylovas kartu su šeima gyvena jau beveik 30 metų. Čia jis persikėlė iš Maskvos, kur muzikinės namų terpės veikiamas penkiametis Sergejus pradėjo savo pažintį su smuiku, šešerių jau griežė viešoje scenoje, o dešimties – debiutavo su orkestru. Netrukus smuikininkas pradėjo aktyviai gastroliuoti po Rusijos ir pasaulio koncertų sales, kuriose jo pasirodymai veržliai plėtojasi ir publikos audringai sutinkami iki šiol. 
Šįkart Klaipėdoje S. Krylovas ir LKO atliks Johanno Sebastiano Bacho, Josepho Haydno, Piotro Čaikovskio, Henryko Wieniavskio kūrinius.

  • Gruodžio 28 d.  nuo 18:30
2018-12-28 18:30 2018-12-28 18:30 Europe/Vilnius „Trykštanti versmė“ Lietuvos kamerinis orkestras Meno vadovas, dirigentas ir solistas Sergej Krylov (smuikas, Italija) Solistai: Jurgis Juozapaitis,  Tomas Petrikis (altai) Programa: Johann  Sebastian Bach, Joseph Haydn, Piotr Čaikovskij, Henryk Wieniawski Bilietai – 14, 18 Eur | Taikomos nuolaidos   Tik kartą per metus, o... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/trykstanti-versme/date-20181228/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti koncertai