Tradicinės muzikos atlikėjas, grupės Rakija Klezmer Orkestar vadovas Darius Bagdonavičius

Tradicinės muzikos atlikėjas, grupės Rakija Klezmer Orkestar vadovas Darius Bagdonavičius

Ketvirtadienį, spalio 10 d. 18.00 val. Etnokultūros centre (Daržų g. 10) svečiuosis 

tradicinės muzikos atlikėjas, grupės Rakija Klezmer Orkestar vadovas Darius Bagdonavičius (Vilnius). 

Pasak D. Bagdonavičiaus: ,,Atlieku ne tik tradicinę lietuvišką muziką, bet domiuosi ir kitomis tradicijomis. Viena iš jų žydiška klezmer muzika.

Klezmer įdomi, sudėtingos istorijos muzika, turinti savitą, nepakartojamą muzikinę kalbą, kurios teko mokytis visai nuo pagrindų.

Pradėjau į ją gilintis norėdamas atrasti ir kuo labiau pažinti egzistavusias muzikines tradicijas mūsų bei kaimyniniuose kraštuose.

Kviečiu susipažinti ir Jus."

Daugiau informacijos www.etnocentras.lt ir https://goo.gl/q0RKxd

Pagarbiai

organizatorius - Klaipėdos etnokultūros centras

  • 2019-10-10  nuo 18:00
2019-10-10 18:00 2019-10-10 18:00 Europe/Vilnius Tradicinės muzikos atlikėjas, grupės Rakija Klezmer Orkestar vadovas Darius Bagdonavičius Ketvirtadienį, spalio 10 d. 18.00 val. Etnokultūros centre (Daržų g. 10) svečiuosis  tradicinės muzikos atlikėjas, grupės Rakija Klezmer Orkestar vadovas Darius Bagdonavičius (Vilnius).  Pasak D. Bagdonavičiaus: ,,Atlieku ne tik tradicinę lietuvišką muziką, bet domiuosi ir kitomis tradicijomis. Viena iš jų... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/tradicines-muzikos-atlikejas-grupes-rakija-klezmer-orkestar-vadovas-darius-bagdonavicius/date-20191010/ Klaipėdos etnokultūros centras, Daržų g. 10, Klaipėda, Klaipėdoje