Tikroji Velykų istorija

Tikroji Velykų istorija

Balandžio 21d. turėsime ne paprastą, bet šventinį sekmadienį! Švęsime Velykas ir Jėzaus prisikėlimą! Nepraleiskite šio sekmadienio ir ateikite kartu su šeima ♥ Mus džiugins giesmės atliekamos įvairiais kūrybiškai būdais bei pamokslas, kurį ves mūsų pastorius Saulius Karosas.

Tuo pačiu sekmadienį ryte nepamirškite ateiti anksčiau, foje jaunimo savanoriška komanda vaišins jus "Miesto Kava" bei kitais karštais gėrimais ir saldumynais mūsų kavinukėje bei mūsų knygynėlyje visada galėsite rasti knygų priverčiančių susimąstyti apie gyvenimą. Susitiksime sekmadienį!

*Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose kurie gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

  • 2019-04-21  11:00 - 12:30
2019-04-21 11:00 2019-04-21 12:30 Europe/Vilnius Tikroji Velykų istorija Balandžio 21d. turėsime ne paprastą, bet šventinį sekmadienį! Švęsime Velykas ir Jėzaus prisikėlimą! Nepraleiskite šio sekmadienio ir ateikite kartu su šeima ♥ Mus džiugins giesmės atliekamos įvairiais kūrybiškai būdais bei pamokslas, kurį ves mūsų pastorius Saulius Karosas. Tuo pačiu sekmadienį... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/tikroji-velyku-istorija/date-20190421/ Klaipėdos Miesto bažnyčia, Kretingos g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje