THE ROOP / Klaipėda / Baras Jazzpilis

THE ROOP / Klaipėda / Baras Jazzpilis

THE ROOP atvyksta į Klaipėdą!
Koncertą surengs bare-muzikiniame klube "Jazzpilis".
Grupės koncertai pasižymi gyvybingumu, atvirumu ir tvirtu ryšiu su klausytojais. Artumas ir energija - turbūt tie du žodžiai, geriausiai apibūdinantys THE ROOP.

THE ROOP labiausiai atpažįstama daina - "Yes, I Do", su kuria grupė puikiai pasirodė Lietuvos Nacionalinėje Eurovizijos atrankoje ir tapo publikos numylėtine.

Koncerte kartu dainuosime tokius kūrinius, kaip “Yes, I Do”, “Be Mine”, "Keista Draugystė", “Hello”, “Dream On”, “UFO” ir t.t.

Per šį 4-ių metų grupės klestėjimo laikotarpį THE ROOP sugrojo bene visuose žinomiausiuose Lietuvos festivaliuose, aplankė daug miestų, koncertavo didžiausiame Baltijos šalių festivalyje “Positivus”, taip pat Rygoje ir Jelgavoje (Latvija), Gdanske ir Varšuvoje (Lenkija), Bonoje (Vokietija), San Franciske (JAV).

THE ROOP klipai:

YES, I DO
https://youtu.be/kcDgpRIfPC0

DREAM ON
https://youtu.be/6G_GsUO8yZ4

HELLO
https://youtu.be/vk70-_V_xHk

KEISTA DRAUGYSTĖ
https://youtu.be/xXjUrnAuczI

UFO
https://youtu.be/4RP9dG5gfKE

NES ČIA GYVENA MUZIKA…
Duris vakarienei atidarome nuo 18:00 val.
Koncerto pradžia 22:00 val. (koncerto trukmė 2×40 min)
Vakaro programos kaina 10 Eur
………………………………………………………………….
Staliukų rezervacija – www.jazzpilis.lt
Neatvykus iki 21:30 val., rezervacija atšaukiama.

  • 2019-04-27  nuo 18:00
2019-04-27 18:00 2019-04-27 18:00 Europe/Vilnius THE ROOP / Klaipėda / Baras Jazzpilis THE ROOP atvyksta į Klaipėdą! Koncertą surengs bare-muzikiniame klube "Jazzpilis". Grupės koncertai pasižymi gyvybingumu, atvirumu ir tvirtu ryšiu su klausytojais. Artumas ir energija - turbūt tie du žodžiai, geriausiai apibūdinantys THE ROOP. THE ROOP labiausiai atpažįstama daina - "Yes, I Do", su kuria... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/the-roop-klaipeda-baras-jazzpilis/date-20190427/ Jazzpilis, Pilies g. 6, Klaipėda, Klaipėdoje