The North: Simon Scott

The North: Simon Scott

Tęsiame šviežią renginių seriją The North, kuriai atsivežame jau trečią dešimtį naktinėje scenoje skaičiuojantį Simon Scott.
Mažai besipublikuojantis didžėjus yra vienas iš keturių Dimensions Soundsystem komandos narių, kurių darbai Outlook Festival ir Dimensions Festival kalba patys už save. Savo kaip DJ karjerą pradėjęs 1989 metais besivystančioje UK Acid House scenoje, šiandien dirba ir promoter'iu su įvairiais klubais, tarp kurių yra ir 21 metų gyvuojantis SubDub.
Be organizacinių reikalų Simon Scott sėdi prie nepriklausomos radijo stoties KMAH Radio vairo, kurioje turi dvi laidas - Future Daze ir Dancehall Science, bei vadovauja Tribe Records įrašų parduotuvei.
Ruošiames kruopščiai atrinktai vinilinei EBM, Acid, Chicago, New Wave, New Beat, Electro ir Detroit selekcijai.

Line up:

SIMON SCOTT (Dimensions Soundsystem, UK)
https://bit.ly/2TU394u

ED DUB

Įėjimas:
Nuo 5 EUR (penktadieniui ir šeštadieniui).
N-20 / Tik su asmens amžių patvirtinančiu dokumentu.

  • 2019-04-26  nuo 23:00
2019-04-26 23:00 2019-04-26 23:00 Europe/Vilnius The North: Simon Scott Tęsiame šviežią renginių seriją The North, kuriai atsivežame jau trečią dešimtį naktinėje scenoje skaičiuojantį Simon Scott. Mažai besipublikuojantis didžėjus yra vienas iš keturių Dimensions Soundsystem komandos narių, kurių darbai Outlook Festival ir Dimensions Festival kalba patys už save. Savo kaip DJ karjerą... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/the-north-simon-scott/date-20190426/ Pakhauz, Skerdėjų g. 10, Klaipėda, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 5.00