Teatras „Lenkom“ (Maskva). „Amerikietiški kalneliai" N16

Teatras „Lenkom“ (Maskva). „Amerikietiški kalneliai" N16

Maskvos teatras „LENKOM“ pristato sezono premjerą
„AMERIKIETIŠKI KALNELIAI“
Pagal Éric Assous pjesę „Les Montagnes russes“
Režisierius – Leonidas Truškinas
Teatro meno vadovas – Markas Zacharovas
Vaidina Genadijus Chazanovas ir Ana Bolšova

Maskvos teatras „LENKOM“ – geriausias Rusijos dramos teatras. „Lenkom“ – tai didžiuliai spektakliai ir geriausi aktoriai: Olegas Jankovskis, Ina Čiurikova, Leonidas Bronevojus, Aleksandras Abdulovas, Genadijus Chazanovas, Aleksandras Zbrujevas.

Erikas Asu (Éric Assous) – komedijų autorius, parašęs apie 80 įvairių pjesių. Jos patinka žiūrovams visose Europos šalyse, yra statomos garsiausių teatrų scenose. Asu kūryba – tai meilė, intrigos, aistros ir nenuspėjamas siužetas.

Pjesė „Amerikietiški kalneliai“ buvo parašyta specialiai prancūzų aktoriui Alenui Delonui ir turėjo didžiulį pasisekimą tarp išrankios Paryžiaus publikos. „Lenkom“ spektaklyje pagrindinius vaidmenis atlieka Genadijus Chazanovas ir Ana Bolšova. Talentingas duetas sugebėjo atskleisti pjesės veikėjų charakterius, sudėtingiausią nelengvų tarpusavio santykių gamą, parodyti žiūrovams žaibuojančias žodines dvikovas, jų išsiskyrimo esmę.

„Lenkome“ „Amerikietiškų kalnelių“ versiją pastatė Leonidas Truškinas. Jis puikiai prisitaikė prie Rusijos publikos, tuo pačiu išsaugodamas Eriko Asu originalaus kūrinio esmę ir lengvumą, taikliausią humorą ir nedidelį psichologizmą. Prieš žiūrovus pasirodo, sakytum, laiminga šeima, bet tik iš pirmo žvilgsnio. Tuo metų, kai žmona su vaiku atostogauja, vyras aktyviai linksminasi, vaikšto po barus, atsipalaiduoja ir susipažįsta su jauna mergina. Šios, atrodytų, banalios istorijos finalas absoliučiai nenuspėjamas.

Juokingame veikale, kurį savo žiūrovams nusprendė parodyti „Lenkom“, visiškai išlaikytas gyvas, lengvai suprantamas optimizmas. Pastatymas įdomus tuo, kad jame derinasi linksmos komedijos ir susimąstyti verčiančios dramos atspalviai.

Premjera – 2018 m. rugsėjo 20 d.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt
Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:40 (be pertraukos)
Amžiaus cenzas: N-16

Organizatorius – SIA ARKADA LTD

  • 2019-10-22  19:00 - 20:45
2019-10-22 19:00 2019-10-22 20:45 Europe/Vilnius Teatras „Lenkom“ (Maskva). „Amerikietiški kalneliai" N16 Maskvos teatras „LENKOM“ pristato sezono premjerą „AMERIKIETIŠKI KALNELIAI“ Pagal Éric Assous pjesę „Les Montagnes russes“ Režisierius – Leonidas Truškinas Teatro meno vadovas – Markas Zacharovas Vaidina Genadijus Chazanovas ir Ana Bolšova Maskvos teatras... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/teatras-lenkom-maskva-amerikietiski-kalneliai-n16/ Klaipėda