Teatras Kitas Kampas: spektaklis „Nuostabūs dalykai“

Teatras Kitas Kampas: spektaklis „Nuostabūs dalykai“

Spektaklis NUOSTABŪS DALYKAI


Režisierius - Kirilas Glušajevas


Vaidina, improvizuoja - Martynas Nedzinskas


Dailininkas - Antanas Dubra


Kompozitorius - Dmitrijus Golovanovas


Režisieriaus asistentė - Airina Kazlauskaitė


10-tas sezonas – tik PRADŽIA!


Jei norisi eiti toli, ne tik tiesiai – tau reikia improvizacijos. Jei norisi eiti savaip, ne tik teisingai – tau reikia improvizacijos. Jei norisi matyti galimybes, ne tik galą – tau reikia improvizacijos. Galiausiai – jei mėgsti juoktis! Tau. Jos. Reikia.


Jau daug žiūrovų tuo įsitikino per devynis „Kito kampo“ sezonus. Jubiliejinį, 10-tąjį, sezoną pradedantis profesionalus improvizacijų teatras sako: „Viskas tik pradžia.“ Bet kuri situacija gali būti pradžios taškas naujai ir, svarbiausia, linksmai istorijai, jei pažvelgi kitu kampu.


Spektaklyje „Nuostabūs dalykai“ aktorius, Auksinio scenos kryžiaus laureatas Martynas Nedzinskas kitu kampu drauge su žiūrovais pažvelgia į gyvenimo iššūkius. Įsivaizduok – tau septyneri. Tėtis pasako, kad mama ligoninėje. Ir tada tu sukuri nuostabių dalykų, dėl kurių verta gyventi, sąrašą. Žiūrovai džiovinasi skaidraus juoko ašaras ir išeina išmokę nuostabių dalykų.


Po spektaklio vyks 1 val. diskusija su spektaklio režisieriumi Kirilu Glušajevu, aktoriumi Martynu Nedzinsku ir profesionaliu psichologu.


Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.


Amžiaus cenzas: N-14

  • 2019-05-20  nuo 18:00
2019-05-20 18:00 2019-05-20 18:00 Europe/Vilnius Teatras Kitas Kampas: spektaklis „Nuostabūs dalykai“ Spektaklis NUOSTABŪS DALYKAI Režisierius - Kirilas Glušajevas Vaidina, improvizuoja - Martynas Nedzinskas Dailininkas - Antanas Dubra Kompozitorius - Dmitrijus Golovanovas Režisieriaus asistentė - Airina Kazlauskaitė 10-tas sezonas – tik PRADŽIA! Jei norisi eiti toli, ne tik... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/teatras-kitas-kampas-spektaklis-nuostabus-dalykai/date-20190520/ KF Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje