TEATR NOWY (Lenkija, Poznanė), „Ponia bus patenkinta, arba Veikalas apie paskutines vestuves Kamyko kaime“

TEATR NOWY (Lenkija, Poznanė), „Ponia bus patenkinta, arba Veikalas apie paskutines vestuves Kamyko kaime“

„Ponia bus patenkinta, arba Veikalas apie paskutines vestuves Kamyko kaime“ (You'll be pleased madam, or the very last vedding in Kamyk village)

Režisierė, scenografė, kostiumų dailininkė Agata Duda-Gracz

Kompozitorius Jakub Ostaszewski

Choreografas Tomasz Wesołowski

Apšvietimo dailininkė Katarzyna Łuszczyk

Vaidina: Dorota Abbe, Bożena Borowska-Kropielnicka, Gabriela Frycz, Karolina Głąb, Małgorzata Łodej-Stachowiak, Edyta Łukaszewska, Anna Mierzwa/Agnieszka Różańska, Julia Rybakowska, Maria Rybarczyk, Marta Szumieł, Łukasz Chrzuszcz/Łukasz Schmidt, Radosław Elis, Michał Kocurek, Mateusz Ławrynowicz, Szymon Mysłakowski/Łukasz Chrzuszcz, Andrzej Niemyt, Bartosz Nowicki, Ildefons Stachowiak, Mariusz Zaniewski

Yra toks kaimas, kur visada tylu: negirdėti musių zvimbimo, nematyti nei nuo vėjo linguojančių pasėlių, nei artėjančio vežimo... Yra toks kaimas, kuriame nėra vaikų, jau daugelį metų. Nei viena karvė neapsiveršiavo, o vištos nededa kiaušinių. Gimimo ir mirties mechanizmas buvo sustabdytas. Nesikuria naujos šeimos. Pusė namų stovi ištuštėję, nes čia liko tik stipriausieji. Ir nė vienas iš gyventojų nėra normalus.

Ar Zunios ir Siutko paruoštos pompastiškos vestuvės nutrauks šią tylą, atgaivins vietos bendruomenę ir užbaigs šią mirtiną tylą tradiciniu posakiu: „... ir jie gyveno ilgai ir laimingai“? O gal artėjančios apokalipsės neįmanoma sustabdyti? Viena yra aišku: atvyksta nekviečiamas vestuvių svečias - blogis.

  • Birželio 15 d.  18:30 - 19:30
2018-06-15 18:30 2018-06-15 19:30 Europe/Vilnius TEATR NOWY (Lenkija, Poznanė), „Ponia bus patenkinta, arba Veikalas apie paskutines vestuves Kamyko kaime“ „Ponia bus patenkinta, arba Veikalas apie paskutines vestuves Kamyko kaime“ (You'll be pleased madam, or the very last vedding in Kamyk village) Režisierė, scenografė, kostiumų dailininkė Agata Duda-Gracz Kompozitorius Jakub Ostaszewski Choreografas Tomasz Wesołowski Apšvietimo dailininkė Katarzyna... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/teatr-nowy-lenkija-poznane-ponia-bus-patenkinta-arba-veikalas-apie-paskutines-vestuves-kamyko-kaime/date-20180615/ Klaipėdos Dramos Teatras, Teatro g. 2, Klaipėda, Klaipėdoje Klaipėdos dramos teatras info@kldt.lt
  • Kaina: 9.75 - 13.75
Daugiau informacijos
Panašūs renginiai