Tarptautinių studijų forumas „Study the World“ Klaipėdoje

Tarptautinių studijų forumas „Study the World“ Klaipėdoje

Šimtus galimybių mokytis užsienyje pristato jau antrą kartą Lietuvoje organizuojamas tarptautinių studijų forumas Study The World. Geriausios aukštosios mokyklos, trumpalaikės akademinės programos moksleiviams, koledžai ir universitetai iš Jungtinės Karalystės, Ispanijos, JAV, Kanados.

Forumo metu galėsite akis į akį pabendrauti su užsienio mokslo įstaigų atstovais ir sužinoti: kaip pasiruošti stojamiesiems, kaip pateikti paraišką, gauti stipendiją. Be to, iš pirmų lūpų išgirsite jau studijuojančių užsienyje lietuvių patirtis ir atsakymus į jums rūpimus klausimus.

„Study The World“ forumas – NEMOKAMAS, tačiau būtina išankstinė registracija: https://www.eventbrite.com/e/tarptautiniu-studiju-forumas-study-the-world-klaipedoje-tickets-47705544568

Visa programa https://www.ames.lt/tarptautiniu-studiju-forumas

Forumą organizuoja AMES (VšĮ „American English School“), jau 25 metus aktyviai prisidedanti prie daugiakalbystės puoselėjimo Lietuvoje ir tarptautinių studijų skatinimo užsienyje. Esame nepriklausomų švietimo konsultantų komanda ir mūsų tikslas – kiekvienam kandidatui padėti pasirinkti tinkamiausią mokslo įstaigą ir studijų programą.

  • Rugsėjo 20 d.
2018-09-20 2018-09-20 Europe/Vilnius Tarptautinių studijų forumas „Study the World“ Klaipėdoje Šimtus galimybių mokytis užsienyje pristato jau antrą kartą Lietuvoje organizuojamas tarptautinių studijų forumas Study The World. Geriausios aukštosios mokyklos, trumpalaikės akademinės programos moksleiviams, koledžai ir universitetai iš Jungtinės Karalystės, Ispanijos, JAV, Kanados. Forumo metu galėsite akis į akį... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/tarptautiniu-studiju-forumas-study-the-world-klaipedoje/date-20180920/ KF Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje