Tarptautinis Klaipėdos violončelės festivalis: Viso pasaulio rytmečiai (Rež. Alain Corneau)

Tarptautinis Klaipėdos violončelės festivalis: Viso pasaulio rytmečiai (Rež. Alain Corneau)

Gegužės 6–11 dienomis Klaipėdoje iš 31 šalies violončelininkai siūlys pažinti muzikos pasaulį iš skirtingų perspektyvų ir patirti tai, ko nesitikėtum iš klasikos. Gausi renginių pasiūla bei meno šakų įvairovė /muzika, šokis, dailė, kinas/ – pavers Klaipėdą violončelės sostine!

Nors Tarptautinis Klaipėdos violončelės festivalis ir konkursas skirtas violončelei ir pirmiausiai asocijuojasi su muzika, pristatome specialų seansą, dedikuotą šiam instrumentui!

 

 

| Visi pasaulio rytmečiai / Tous les matins du monde |

1993, Prancūzija / France

Trukmė / Running time: 115’

 

Režisierius / Director: Alain Corneau

Scenarijaus autoriai / Script writers: Pascal Quignard, Alain Corneau

Operatorius / Cinematography by: Yves Angelo

Kompozitoriai / Music by: Jordi Savall, Sainte-Colombe, Marin Marais

Prodiuseris / Producer: Jean-Louis Livi

Vaidina / Cast: Gérard Depardieu, Jean-Pierre Marielle, Anne Brochet

 

 

XVII a. pabaiga. Viola da gamba meistriškai giežiantis muzikantas ponas Žanas de Sent Kolombas grįžta namo ir randa jam nesant mirusią žmoną. Paniręs į gilų sielvartą, jis liepia sode suręsti trobelę ir apsigyvena joje. Atsiskyręs nuo pasaulio, jis atsideda vien muzikai ir mažamečių dukterų Madlenos bei Tuanetės ugdymui. Gandas apie jį ir jo muziką pasiekia net karaliaus Liudviko XIV-ojo rūmus. Tačiau, pakviestas groti rūmuose Lully orkestre, ponas de Sent Kolombas atsisako. Kai ant meistro namų slenksčio pasirodo mokytojo ieškantis jaunas muzikantas Marenas Mare, de Sent Kolombą nuo išorinio pasaulio saugantis šydas įtrūksta.

  • 2019-05-08  nuo 18:00
2019-05-08 18:00 2019-05-08 18:00 Europe/Vilnius Tarptautinis Klaipėdos violončelės festivalis: Viso pasaulio rytmečiai (Rež. Alain Corneau) Gegužės 6–11 dienomis Klaipėdoje iš 31 šalies violončelininkai siūlys pažinti muzikos pasaulį iš skirtingų perspektyvų ir patirti tai, ko nesitikėtum iš klasikos. Gausi renginių pasiūla bei meno šakų įvairovė /muzika, šokis, dailė, kinas/ – pavers Klaipėdą violončelės sostine!... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/tarptautinis-klaipedos-violonceles-festivalis-viso-pasaulio-rytmeciai-rez-alain-corneau/date-20190508/ KF Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje