Tapybos įvadas

Tapybos įvadas

Norite tapyti, bet nežinote nuo ko pradėti? Seniai apie tai svajojate, bet niekada nebandėte? Mokėjote, bet viską pamiršote? O gal pradėti tapyti ar išbandyti kažką naujo yra vienas iš 2019-iesiems iškeltų tikslų?

Įgyvendinkite sau iškeltus tikslus nedelsiant ir registruokitės renginiui!

Tapyba – vienas maloniausių būdų atsipalaiduoti ir apskritai pradėti kurti, o šie užsiėmimai organizuojami taip, kad patirtis visiškai nebūtina. Svarbiausia – kad norite tapyti, tobulėti ir ieškote būdų kaip išreikšti save.

Trijų valandų užsiėmimo metu, susipažinsite su pagrindinėmis tapymui akrilu ant drobės naudojamomis medžiagomis ir priemonėmis, aptarsime įvairias technikas, rekomenduosime bazinę kompoziciją bei gausite spalvų maišymo ir derinimo pagrindus. Tik neišsigąskite teorijos ir paskaitų, nes viskas bus paaiškinta per praktiką – Jums tapant. Pasirūpinsime visomis priemonėmis, o Jums beliks užsiregistruoti ir sukurti savo paveikslą!

REGISTRACIJA: vietų skaičius ribotas, tad užpildykite formą https://goo.gl/forms/Yxjx16kkQ0zWolcC3 ar parašykite žinutę Intelligent Brunch.

Renginį ves puiki tapytoja, meno parodų dalyvė ir Klaipėdos dramos teatro dailininkė – Daiva Dašenkovienė.

DATA: 2019 m. sausio 31 d.
LAIKAS: 17.30-20.30 val.
VIETA: Galinio Pylimo g. 16, Klaipeda (viešbutis „Klaipėda Art Hotel Bohema“).

UŽSĖMIMO KAINA – 29 EUR. Ateinant su draugu ar kitu artimu žmogumi dviejų bilietų kaina – 54 EUR.
Taip pat galima įsigyti Intelligent Brunch kvietimą ir jį padovanoti!


DAUGIAU INFORMACIJOS: Pasiteirauti galite parašę mums el. paštu intelligentbrunch@gmail.com arba tel.: +370 601 98 125.

  • 2019-01-31  17:30 - 20:30
2019-01-31 17:30 2019-01-31 20:30 Europe/Vilnius Tapybos įvadas Norite tapyti, bet nežinote nuo ko pradėti? Seniai apie tai svajojate, bet niekada nebandėte? Mokėjote, bet viską pamiršote? O gal pradėti tapyti ar išbandyti kažką naujo yra vienas iš 2019-iesiems iškeltų tikslų? Įgyvendinkite sau iškeltus tikslus nedelsiant ir registruokitės renginiui! Tapyba... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/tapybos-ivadas/ Viešbutis „Klaipėda Art Hotel Bohema“, Galinio Pylimo g. 16, Klaipėda, Klaipėdoje