Šventinis programos "Pėdink į Girulius" dešimtmečio minėjimas

Šventinis programos "Pėdink į Girulius" dešimtmečio minėjimas

Liepos 10 d., trečiadienį, 18.00 val. klaipėdiečius ir miesto svečius kviečiame į Giruliuose (Šlaito g. 10A) vyksiantį kultūrinių renginių ciklo „Pėdink į Girulius“ dešimtmečio paminėjimą. Matysite trumpą Algimanto Jarukaičio sukurtą retrospektyvinį filmą, o renginį vainikuos šventinis koncertas „Kas gera – prisiminkime“. Atlikėjai: Laura Kasinskaitė (obojus), Elvyra Liutkevičiūtė (smuikas), Tatjana Ševeliova (smuikas), Dana Tregub (altas), Vilija Gaižauskaitė-Veličkienė (violončelė), Martyna Rudelytė (kontrabosas).

Veiklos dešimtmetis Giruliuose – pirmoji ir mums visiems labai svarbi sukaktis, kurią norime paminėti kartu su savo ištikimais lankytojais. Šis vakaras – gera proga padėkoti mūsų rėmėjams, bibliotekos darbuotojams ir daugybei nuostabių žmonių, kurie savo gabumais, laiku ir meile dalinosi su mumis, ir prisiminti svarbiausias dešimtmečio akimirkas.

Labai laukiame visų!

  • 2019-07-10  nuo 18:00
2019-07-10 18:00 2019-07-10 18:00 Europe/Vilnius Šventinis programos "Pėdink į Girulius" dešimtmečio minėjimas Liepos 10 d., trečiadienį, 18.00 val. klaipėdiečius ir miesto svečius kviečiame į Giruliuose (Šlaito g. 10A) vyksiantį kultūrinių renginių ciklo „Pėdink į Girulius“ dešimtmečio paminėjimą. Matysite trumpą Algimanto Jarukaičio sukurtą retrospektyvinį filmą, o renginį vainikuos šventinis koncertas „Kas gera... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/sventinis-programos-pedink-i-girulius-desimtmecio-minejimas/ Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių filiale-bendruomenės namuose, Šlaito g. 10A, Klaipėda, Klaipėdoje