Sveikos, subalansuotos mitybos paskaita- diskusija su Ugne

Sveikos, subalansuotos mitybos paskaita- diskusija su Ugne

Sveikos, subalansuotos mitybos paskaita- diskusija su Ugne Radzevičiene:

REGISTRACIJA: https://goo.gl/forms/ERLsdzY04gERhhs52

„Kiekvienam, kuris rūpinasi savo šeima ir savimi, pravartu žinoti sveikos, subalansuotos ir visavertės mitybos aspektus. Tai turi tapti gyvenimo būdu. Visada sakau, negalvokite „ko negaliu valgyti“, pagalvokite „ką galiu valgyti“. Negalvokite, ko turite atsisakyti. Geriau pagalvokite, kuo galite netinkamus produktus pakeisti ir būti sveikas“, – sako dietologė Ugnė.

Kviečiame į seminarą su Ugne Radzevičiene, kurio metu kalbėsime apie apie sveikos, subalansuotos, pilnavertės mitybos principus ir sveiką gyvenseną. Kas gali duoti geriausius patarimus, jei ne žmogus, kalbantis apie savo patirtį ir nueitą kelią, judant sveikos gyvensenos link. Ugnės patirtis įkvepia, jos įgytos žinios, ryžtas ir valia motyvuoja.
Moteris ne kartą laikėsi dietų, tačiau rezultatai nedžiugino. „Vyras mane mylėjo tokią, kokia buvau. Vaikų mityba rūpinausi preciziškai, bet save pamiršau. Svarstyklės tuo metu rodė 120 kg – turėjau kažką keisti“, – pasakoja ji.

Jei kas nors palygintų ankstesnes Ugnės nuotraukas su dabartinėmis, nepatikėtų, kad čia tas pats žmogus – ji atsikratė daugiau nei pusės savo svorio. Numetusi 68 kg dabar ji sveria 52 kg.

Tiesa, kelias iki tokio rezultato nebuvo lengvas – Ugnė prisimena atvejus, kurie paskatino imtis pokyčių: „Atsimenu, kai su vaikais atvykome į atrakcionų parką ir jie norėjo, kad kartu supčiausi. Atsisėdus į sėdynę, saugos aptvaras man neužsidarė per pilvą. Nusprendžiau, kad jį prilaikysiu ir viskas bus gerai. Tačiau atėjęs tikrintojas mane išprašė lauk.“

„Susilaukiu daug laiškų, žinučių ir skambučių su įvairiais moterų prašymais dėl jų vaikų, dėl sveikesnių mitybos įpročių formavimo. Man dėl to labai džiugu, stengiuosi kiekvienai padėti, nes esu gyvas pavyzdys – žinau, kaip jos jaučiasi. Svarbiausias dalykas, kad čia reikia ne tik norėti numesti svorį, bet ir būti sveikam. Kai organizmas bus sveikas, antsvorio neturėsite“, – sako ji.

Be to, priduria Ugnė, svarbu suprasti sveikos mitybos naudą ir nežaloti organizmo dietomis: „Kai buvo mano pokyčių pradžia, man labai reikėjo patariančio žmogaus. Supraskite, kad sveikos mitybos įpročius suformuoja ne dieta, kuri yra laikina, o pilnavertė, subalansuota mityba.“

Apie visa tai ir dar daugiau susitikime Klaipėdoje.

DATA: 2019.03.07 (ketvirtadienis)
LAIKAS: 18-20 val.
KAINA: 35 Eur
VIETA: Namai be gliuteno, M.Mažvydo al. 3, Klaipeda
REGISTRACIJA: https://goo.gl/forms/ERLsdzY04gERhhs52

  • 2019-03-07  18:00 - 20:00
2019-03-07 18:00 2019-03-07 20:00 Europe/Vilnius Sveikos, subalansuotos mitybos paskaita- diskusija su Ugne Sveikos, subalansuotos mitybos paskaita- diskusija su Ugne Radzevičiene: REGISTRACIJA: https://goo.gl/forms/ERLsdzY04gERhhs52 „Kiekvienam, kuris rūpinasi savo šeima ir savimi, pravartu žinoti sveikos, subalansuotos ir visavertės mitybos aspektus. Tai turi tapti gyvenimo būdu. Visada sakau, negalvokite „ko negaliu... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/sveikos-subalansuotos-mitybos-paskaita-diskusija-su-ugne/date-20190307/ Namai be gliuteno, Mažvydo al. 3, Klaipėda, Klaipėdoje