Suzuki violončelės laboratorijos koncertas

Suzuki violončelės laboratorijos koncertas

Japonų pedagogo ir smuikininko Šiniči Suzuki metodas remiasi unikaliu esminiu principu – kiekvienas vaikas gali išmokti, būdamas mylinčioje ir lavinančioje aplinkoje.

Klaipėdos tarptautinės violončelės akademijos metu veiks Suzuki violončelės laboratorija „Aš, violončelė ir mano šeima“. Joje supažindinsime klaipėdiečių šeimas su violončele, skatinsime suaugusiuosius mokytis kartu su vaikais. Laboratorijos užsiėmimus vaikams ir jų tėveliams ves Lietuvos Suzuki asociacijos prezidentas, violončelininkas ir pedagogas Valdas Povilaitis. O liepos 6-ąją Suzuki violončelės laboratorijos vadovas Valdas Povilaitis su mažaisiais violončelininkais pristatys pirmąją savo koncertinę programą. Ateikime juos palaikyti!

Suzuki violončelės laboratorijos „Aš, violončelė ir mano šeima“ baigiamasis renginys
Dalyvauja Suzuki akademijos šeimos
Vadovas Valdas Povilaitis
Koncertas vyks Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras meno kieme – Bažnyčių g. 4
_________
Įėjimas neapmokestinamas.

  • Liepos 6 d.  nuo 12:00
2018-07-06 12:00 2018-07-06 12:00 Europe/Vilnius Suzuki violončelės laboratorijos koncertas Japonų pedagogo ir smuikininko Šiniči Suzuki metodas remiasi unikaliu esminiu principu – kiekvienas vaikas gali išmokti, būdamas mylinčioje ir lavinančioje aplinkoje. Klaipėdos tarptautinės violončelės akademijos metu veiks Suzuki violončelės laboratorija „Aš, violončelė ir mano šeima“. Joje... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/suzuki-violonceles-laboratorijos-koncertas/date-20180706/ Klaipėdos Kultūrų Komunikacijų Centras (KKKC), Bažnyčių g. 4, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti koncertai