Spinta ir visi jos klausimai merginoms

Spinta ir visi jos klausimai merginoms

Pavasarėjant Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka jaunuolius kviečia į projekto „Būties riešutėliai“ renginius, kurių metu bus ne tik kalbama apie kasdienes jaunimo buities ir būties problemas, ieškoma atsakymų į rūpimus klausimus, bet ir kompetentingai dalinami patarimai kaip su tokiomis problemomis susidoroti.
Balandžio 3 d., trečiadienį, 15.00 val. pirmasis „Būties riešutėlių“ susitikimas KMSVB Jaunimo skyriuje (Tilžės g. 9) tema „SPINTA IR VISI JOS KLAUSIMAI – MERGINOMS“. Jo metu bendrausime su vilniete stiliste Viktorija Šaulyte. Kalbėsimės apie absoliučiai visus spintos reikalus. Apie tai, kas yra garderobas, kuo naudingas ir kaip galėtų pasireikšti kūrybingumas spintoje (taip pat ir gyvenime), kas yra tas stebuklingas „must have“ ir dar labai daug ką.

  • 2019-04-03  15:00 - 17:00
2019-04-03 15:00 2019-04-03 17:00 Europe/Vilnius Spinta ir visi jos klausimai merginoms Pavasarėjant Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka jaunuolius kviečia į projekto „Būties riešutėliai“ renginius, kurių metu bus ne tik kalbama apie kasdienes jaunimo buities ir būties problemas, ieškoma atsakymų į rūpimus klausimus, bet ir kompetentingai dalinami patarimai kaip su... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/spinta-ir-visi-jos-klausimai-merginoms/date-20190403/ Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius, Tilžės g. 9, Klaipėda, Klaipėdoje