Spektaklis „Šaltoji širdis“

Spektaklis „Šaltoji širdis“

„Šaltoji širdis“ - tai vieno veiksmo spektaklis visai šeimai pagal to paties pavadinimo Wilhelm Hauff siaubo pasaką. Šio fantastinio spektaklio veiksmas perkelia žiūrovus į stebuklingą Švarcvaldo miestą, kuriame nuo senų senovės gyveno girių dvasios. Nors dabar visi žino, kad jokių dvasių nėra, negalime sakyti, kad apie jas niekas nebešneka. Yra išlikę daugybė legendų apie paslaptingus girių gyventojus. Su tomis girių dvasiomis, kaip kalba žmonės, vienam Švarcvaldiečiui atsitiko nepaprasta istorija, kurią ir norime jums papasakoti.Tik būkite budrūs ir netikėkite tuo, ką ten pamatysite..
Nors tai ir siaubo spektaklis, pažadame, kad baisu nebus! Tai ryškus, interaktyvus ir spalvingas reginys, tinkantis vaikams nuo 5 iki 95 metų. Spektaklio metu skamba gyvai atliekama muzika.

Režisierius – Valentinas Masalskis
Kompozitorė – Beatričė Petrauskaitė
Kūrybinė komanda: Paulius Kavoliūnas, Gediminas Povilavičius, Kristupas Biržietis, Gytis Lemkys, Donatas Mickūnas, Kotryna Šileikaitė, Livija Krivickaitė, Beatričė Petrauskaitė, Aistè Alksnytė, Solveiga Reklaitytė, Domas Šiaulytis.

Vieta: Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto MOKOMASIS TEATRAS (K. Donelaičio g. 4, Klaipėda)

SPEKTAKLIS NEMOKAMAS

  • 2019-01-10
2019-01-10 2019-01-10 Europe/Vilnius Spektaklis „Šaltoji širdis“ „Šaltoji širdis“ - tai vieno veiksmo spektaklis visai šeimai pagal to paties pavadinimo Wilhelm Hauff siaubo pasaką. Šio fantastinio spektaklio veiksmas perkelia žiūrovus į stebuklingą Švarcvaldo miestą, kuriame nuo senų senovės gyveno girių dvasios. Nors dabar visi žino, kad jokių dvasių nėra,... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/spektaklis-saltoji-sirdis/date-20190110/ Klaipėdos universiteto Menų akademija, K. Donelaičio 4, Klaipėda, Klaipėda, Klaipėdoje