Spektaklis „Laikas iš antrų rankų“

Spektaklis „Laikas iš antrų rankų“

Taško teatras kviečia į spektaklį „Laikas iš antrų rankų“!

„Laikas iš antrų rankų“ - tai vienos dalies spektaklis, sukurtas pagal to paties pavadinimo rašytojos Svetlanos Aleksijevič knygą.
Knygoje „Laikas iš antrų rankų: gyvenimas ant socializmo griuvėsių“ pateikti monologai užrašyti dešimt metų keliaujant po buvusią Sovietų Sąjungą. Čia prabyla paprasti žmonės, anksčiau retai turėdavę teisę kalbėti. Tai knyga apie mus. Apie žmones, kurie gyveno sistemoje .Apie tai, kad sistemai sugriuvus, ji taip ir liko mumyse. Tai pasakojimas apie bauginantį ir kartu tragiškai gražų pasaulį, iš kančios sukurtą civilizaciją. 


Kūrybinė komanda :
Valentinas Masalskis
Erika Gaidauskaitė
„Taško“ teatro aktoriai: Jūratė Martinaitytė, Paulius Kavoliūnas, Gediminas Povilavičius, Solveiga Reklaitytė, Roberta Linkutė, Livija Krivickaitė, Gytis Lemkys, Veronika Tarasevičiūtė, Kristupas Biržietis, Beatričė Petrauskaitė, Samanta Pinaitytė, Donatas Mickūnas, Karolina Kuzborska, Aistė Alksnytė, Kotryna Šileikaitė.

Laikas: lapkričio 9 d. 19:00val.

Vieta: KLAIPĖDOS DRAMOS TEATRAS (kamerinė salė)
Bilieto kaina 5 eurai.
Bilietus galite įsigyti valanda prieš spektaklį prie įėjimo į Kamerinę salę arba rezervuotis tel: +37069056492

Žiūrovai į salę įleidžiami 18:50val

  • Lapkričio 9 d.  19:00 - 20:30
2018-11-09 19:00 2018-11-09 20:30 Europe/Vilnius Spektaklis „Laikas iš antrų rankų“ Taško teatras kviečia į spektaklį „Laikas iš antrų rankų“! „Laikas iš antrų rankų“ - tai vienos dalies spektaklis, sukurtas pagal to paties pavadinimo rašytojos Svetlanos Aleksijevič knygą. Knygoje „Laikas iš antrų rankų: gyvenimas ant socializmo griuvėsių“ pateikti... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/spektaklis-laikas-is-antru-ranku/ Klaipėdos Dramos Teatras, Teatro g. 2, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti spektakliai