Soliaris & Driule XL LIVE

Soliaris & Driule XL LIVE

Liepos 6 diena, viena svarbiausių dienų Lietuvos istorijoje, Mindaugo Karūnavimo diena. 21 valandą jos ekselencijos Dalios Grybauskaitės kvietimu aukščiausioje Klaipėdos vietoje kur Klaipėdos miestas, Baltijos jūra ir Lietuvos dangus kaip ant delno dainuokime himną visi kartu.

Lietuvos himno giedojimą vainikuos audringas muzikos vakaras su tokiomis dainomis kaip: „Noriu žinot“, „Degina gerklėj“, „Myliu noriu ir galiu“, „Tėve tėve“ – tai tik kelios dainos iš SOLIARIO repertuaro kurias žino kiekvienas. Liepos 6 dieną, penktadienį vienintelis šios vasaros solinis koncertas klaipėdoje su vienu ryškiausiu ir spalvingiausiu Lietuvos DJ DRIULE XL.

Atlikėjas Soliaris išskirtinio balso ir charizmos atlikėjas, duetus įrašęs su tokiais atlikėjais, kaip Sel, Electronic I, Mario Basanov ir daugybę kitų. Jo dainos pasižymį aukščiausia kokybę, o energija pulsuojanti scenoje priverčia visus pasileisti plaukus ir pasiduoti beprotiškam vakarui.

DRIULE XL - ko gero spalvingiausia Lietuvos dj asmenybė. Žinomas dėl savo ekstravagantiškų renginių, įdomių šou konceptų dažnai vadinamas lietuviškuoju BOB SINCLAR. Apkeliavęs didžiąsias pasaulio šokių muzikos mekas tarp kurių Majamis, Ibiza ir Dubajus nusileido Lietuvos pajūryje. Jau pora metų jis suka plokšteles savo radio laidoje DRIULE & THE GANG. Greitu metu išleisiantis pora savo kūrinių Pacha Recordings DRIULE XL tęsia odisėją po house muzikos pasaulį kartu su Power Party Zone!

Staliukų rezervacija: 861616633
N. Sodo g. 1A, Amberton Klaipėda

  • Liepos 6 d.  nuo 20:00
2018-07-06 20:00 2018-07-06 20:00 Europe/Vilnius Soliaris & Driule XL LIVE Liepos 6 diena, viena svarbiausių dienų Lietuvos istorijoje, Mindaugo Karūnavimo diena. 21 valandą jos ekselencijos Dalios Grybauskaitės kvietimu aukščiausioje Klaipėdos vietoje kur Klaipėdos miestas, Baltijos jūra ir Lietuvos dangus kaip ant delno dainuokime himną visi kartu. Lietuvos himno giedojimą vainikuos audringas muzikos... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/soliaris-driule-xl-live/date-20180706/ SKY 21 terrace, Naujoji sodo g. 1a, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti koncertai