Šokio spektaklis „Pamirštos princesės“ + kūrybinės dirbtuvės

Šokio spektaklis „Pamirštos princesės“ + kūrybinės dirbtuvės

Spektaklyje nagrinėjama jautri ir itin aktuali tema - kaip kiekvienam vaikui atrasti savo geriausius išskirtinius bruožus, juos mylėti, puoselėti, kaip kurti vertingus, pagarbius santykius su kitais. Perkeldamos realias gyvenimiškas situacijas į princesių pasaulį, šokėjos pasakoja apie kiekvienoje glūdinčią, vienintelę ir nepakartojamą asmenybę.

Spektaklyje gilinamasi į tarpusavio santykių, asmenybės brendimo, patyčių temas, tad „Pamirštos princesės“ sudomins ne tik vaikus, bet ir suaugusius.

2016 m. spektaklis nominuotas „Auksiniam scenos kryžiui“ ir „Padėkos kaukei“. 2017 m. rodytas viename didžiausių festivalių JAV„Kids Euro Festival“ Vašingtone, prestižiniame J. F. Kenedžio scenos menų centre.

Choreografė: Inga Kuznecova
Šeiko šokio teatro šokėjos
Muzikos autorius: Kristijonas Lučinskas
Kostiumų dailininkė: Lina Andriukonė
Prodiuserė: Goda Giedraitytė
Trukmė: 50 min.

Rekomenduojamas vaikams nuo 7 m. ir visai šeimai

Bilieto kaina 5 €, lydintiems grupes nemokamai
Vietų rezervacija info@seikodancecompany.com, +370 672 29267
Vietų rezervacija mokykloms per „Kultūros paso“ programą.

  • Gegužės 29 d.  14:00 - 15:00
2019-05-29 14:00 2019-05-29 15:00 Europe/Vilnius Šokio spektaklis „Pamirštos princesės“ + kūrybinės dirbtuvės Spektaklyje nagrinėjama jautri ir itin aktuali tema - kaip kiekvienam vaikui atrasti savo geriausius išskirtinius bruožus, juos mylėti, puoselėti, kaip kurti vertingus, pagarbius santykius su kitais. Perkeldamos realias gyvenimiškas situacijas į princesių pasaulį, šokėjos pasakoja apie kiekvienoje glūdinčią, vienintelę ir... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/sokio-spektaklis-pamirstos-princeses-kurybines-dirbtuves/date-20190529/ Donelaičio aikštė, K. Donelaičio aikštė 5, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Donelaičio aikštė
  • K. Donelaičio aikštė 5
  • Žemėlapis
Kiti spektakliai