ŠOKIAI SU KŪDIKIAIS: NUO GIMIMO (1.5 mėn.) IKI ŠOKDINIMO NEŠIOKLĖJE

ŠOKIAI SU KŪDIKIAIS: NUO GIMIMO (1.5 mėn.) IKI ŠOKDINIMO NEŠIOKLĖJE

Kviečiame kartu su savo mažyliais atvykti į šokių su kūdikiais kūrybines dirbtuves, kur kartu tyrinėsime, kaip galima šokdinti pačius mažiausius, ypatingai jautriame jų gyvenimo etape. Ypatingai kviečiame tuos, kurie nori susipažinti su šokiu, kaip išskirtinai prasminga veikla su pasaulį tyrinėjančiu mažyliu. Ir, žinoma, tuos, kurie jau šoka su savo vaikeliais ir nori sužinoti, kaip tai daryti saugiai ir kūrybingai. Šis užsiėmimas yra skirtas tėveliams su mažyliais nuo 1,5mėn. iki tokio amžiaus, kuomet dar nori būti šokdinami ant rankų arba nešioklėje.

Šokių su kūdikiais užsiėmimus ves sertifikuota tarptautinės organizacijos „Joimove" atstovė Lietuvoje, šokių su kūdikiais nešioklėse „Joimove Babies" vedančioji, profesionali šiuolaikinio šokio šokėja ir dėstytoja, dviejų vaikų mama Rūta Lelytė Ambrozaitienė.

Reikalinga registracija tel. (8 46)346301

  • 2019-04-08  nuo 10:30
2019-04-08 10:30 2019-04-08 10:30 Europe/Vilnius ŠOKIAI SU KŪDIKIAIS: NUO GIMIMO (1.5 mėn.) IKI ŠOKDINIMO NEŠIOKLĖJE Kviečiame kartu su savo mažyliais atvykti į šokių su kūdikiais kūrybines dirbtuves, kur kartu tyrinėsime, kaip galima šokdinti pačius mažiausius, ypatingai jautriame jų gyvenimo etape. Ypatingai kviečiame tuos, kurie nori susipažinti su šokiu, kaip išskirtinai prasminga veikla su pasaulį tyrinėjančiu mažyliu. Ir,... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/sokiai-su-kudikiais-nuo-gimimo-1-5-men-iki-sokdinimo-nesiokleje/date-20190408/ Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinys, Taikos pr. 81A, Klaipėda, Klaipėdoje