Smagūs robotikos užsiėmimai bibliotekoje mergaitėms ir berniukams!

Smagūs robotikos užsiėmimai bibliotekoje mergaitėms ir berniukams!

Ar teko girdėti apie robotų futbolą, ar dalyvauti robotų kovose? Ar žinote, ką reiškia ir kam skirtas Micro:bit? NUO RUGSĖJO 17 d. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Vaikų centre „Ruoniukas“ (Kalnupės g. 13) grįžta smagūs kūrybiniai užsiėmimai su robotais ir Micro:bit!

Vaikų laukia linksma pažintis su  LEGO Mindstorms Ev3 robotais, jų konstravimas ir programavimas, bei sparčiai populiarėjantys Micro:bit kompiuteriukai, kurie neįtikėtinai lengvai ir smagiai valdomi bei leidžia kurti viską – nuo žaidimų ir animacijų iki slenkančių istorijų.

Visus, norinčius išbandyti naujausias technologijas, kviečiame dalyvauti projekto „Inovacijų laboratorija rytdienos kartai“ kūrybinėse dirbtuvėse NEMOKAMAI.

KUR? Vaikų centre „Ruoniukas“ (Kalnupės g. 13)

KAM SKIRTA? Vaikams 8–13 m.

KADA? Nuo rugsėjo 17 d. kiekvieną antradienį, 15-17 val. (grupei skirti 6 užsiėmimai)

KAIP? Registracija tel. (8 46) 36 65 42.

  • 2019-09-17
2019-09-17 2019-09-17 Europe/Vilnius Smagūs robotikos užsiėmimai bibliotekoje mergaitėms ir berniukams! Ar teko girdėti apie robotų futbolą, ar dalyvauti robotų kovose? Ar žinote, ką reiškia ir kam skirtas Micro:bit? NUO RUGSĖJO 17 d. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Vaikų centre „Ruoniukas“ (Kalnupės g. 13) grįžta smagūs kūrybiniai užsiėmimai su robotais ir Micro:bit! Vaikų... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/smagus-robotikos-uzsiemimai-bibliotekoje-mergaitems-ir-berniukams/ Vaikų centras RUONIUKAS, Kalnupės g. 13, 93253, Klaipėda, Klaipėdoje