SKAITMENINIO RAŠTINGUMO MOKYMAI BIBLIOTEKOJE

SKAITMENINIO RAŠTINGUMO MOKYMAI BIBLIOTEKOJE

Ateikite, išmokite ir naudokitės internetu bei skaitmeninėmis technologijomis kasdien!
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka ir projekto „Prisijungusi Lietuva“ organizatoriai kviečia gyventojus įgyti ar pagerinti skaitmeninius įgūdžius ir dalyvauti nemokamuose skaitmeninio raštingumo mokymuose pradedantiems ir pažengusiems. Mokymų pradžia – 2019 m. kovo 18 d. (pradedantiesiems).

Registruotis galite tel. (8 46) 346301 arba internete užpildžius formą: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf7riE0bUNJ-pVhMUDajGHK8CayYbhCARPQu7TeY3JrGAdPjA/viewform?c=0&w=1 

PRADEDANČIŲJŲ MOKYMO PROGRAMA

Skaitmeninio raštingumo „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“. Mokymų trukmė 18 val. Šiuose mokymuose mokysitės:

 1. naudotis kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar planšete;
 2. rengti tekstinius dokumentus;
 3. saugiai naršyti internete bei rasti aktualios informacijos;
 4. naudotis elektroninėmis valdžios, verslo ir laisvalaikio paslaugomis;
 5. dalintis informacija bei bendrauti internetu su artimaisiais ir draugais (e. paštas, pokalbių programos, socialinis tinklas).

PAŽENGUSIŲJŲ MOKYMO PROGRAMA
Jei turite pagrindinius darbo su skaitmeniniais įrenginiais įgūdžius, kviečiame mokytis šiose programose (kiekvienos programos trukmė – 6 val.):

 1. Bendradarbiavimas TAU. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: efektyvus laiko planavimas ir bendravimas. Sužinosite kaip saugiai ir atsakingai bendrauti ir bendradarbiauti e. paštu. Susipažinsite su galimybe e. dokumentus laikyti virtualiose duomenų saugyklose bei bendrinimu. Išmoksite naudotis e. kalendoriais.
 2. Bendradarbiavimas TAU. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis. Ši programa skirta susipažinti su skaitmeninių nuotraukų redagavimo, koliažo ir animacijų kūrimo galimybėmis. Mokymų metu sužinosite kaip saugiai ir atsakingai skelbti ir dalintis nuotraukomis ir vaizdo įrašais internete.
 3. E. bendruomenės TAU: būk aktyvus, unikalus ir verslus. Šioje programoje susipažinsite interneto svetainių kūrimo bei e. visuomenės pagrindais, įgysite saugaus naršymo internete žinių bei įgūdžių.
 4. E. bendruomenės TAU: atsakingas turinio skelbimas internete ir saugus naršymas. Čia mokysitės rengti tekstinius dokumentus internete, susipažinsite su debesų kompiuterija.
 5. Karjeros galimybės TAU: inovatyvus savęs pristatymas

Mokymai vykdomi 2019-2021 m. KMSVB Viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) ir Pempininkų bibliotekoje (Taikos pr. 81A).

Projektą „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ įgyvendina: Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos  valstybės biudžeto lėšomis.  

Daugiau info www.biblioteka.lt , www.prisijungusilietuva.lt 

 • 2019-03-18
2019-03-18 2019-03-18 Europe/Vilnius SKAITMENINIO RAŠTINGUMO MOKYMAI BIBLIOTEKOJE Ateikite, išmokite ir naudokitės internetu bei skaitmeninėmis technologijomis kasdien! Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka ir projekto „Prisijungusi Lietuva“ organizatoriai kviečia gyventojus įgyti ar pagerinti skaitmeninius įgūdžius ir dalyvauti nemokamuose skaitmeninio... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/skaitmeninio-rastingumo-mokymai-bibliotekoje/date-20190318/ Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinys, Taikos pr. 81A, Klaipėda, Klaipėdoje