Simfoninis koncertas „Roko baladės“

Simfoninis koncertas „Roko baladės“

Programoje „Depeche Mode“, „Metallica“, „Queen“, „Nirvana“, Bon Jovi, Stingo bei kitų grupių ir atlikėjų dainos.

 

Povilas Meškėla, Česlovas Gabalis, Jeronimas Milius

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Dirigentas Gintaras Rinkevičius

 

Jeigu norite vakarą praleisti su trenksmu, mes garantuojame – trys geriausi roko atlikėjai ir Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, diriguojamas maestro Gintaro Rinkevičiaus, nepaliks abejingų. Povilas Meškėla, Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius – tai talentu ir ypatinga charizma apdovanoti vokalistai, jau legenda tapusių roko grupių lyderiai, už savo muzikinę veiklą susižėrę gausybę apdovanojimų. Šie draugai scenoje ir gyvenime kaskart sukuria nepamirštamą atmosferą, kupiną laisvės, nutrūktgalviškumo, polėkio ir pačių geriausių emocijų. Esame tikri, kad charizmatiškieji scenos profesionalai ir ypatinga šio vakaro programa nepaliks abejingų.

 

Juk „Depeche Mode“, „Metallica“, „Nirvana“, „Queen“ – tai vardai tų pasaulinių muzikos žvaigždžių, kurių kūryba nušviečia ištisą muzikos epochą, suformavusią net kelių kartų muzikinį skonį. Didžiausios scenos, milijonai parduotų įrašų ir minios gerbėjų visame pasaulyje leidžia drąsiai teigti, kad šios grupės buvo savotiški reiškiniai muzikinės kultūros istorijoje. Jų kūriniai tapo kiekvieno muzikos mėgėjo gyvenimo dalimi, o dainų tekstus visame pasaulyje iki šiol mintinai dainuoja tūkstančiai – juk juose slypinti nevaržomos meilės, laisvės ir maišto dvasia, nepavaldi laikui. Tad nenuostabu, kad muzikos kritikai svarsto, ar šiems muzikantams kada nors dar atsiras lygių... O šį vakarą turite išskirtinę galimybę viską išgirsti gyvai, nutrūktgalviškai pašėlti – taip pat! Patikėkite, mes Jūsų nestabdysime – juk su šiais trimis žavingais rokeriais viskas įmanoma!

  • Lapkričio 29 d.  nuo 18:30
2018-11-29 18:30 2018-11-29 18:30 Europe/Vilnius Simfoninis koncertas „Roko baladės“ Programoje „Depeche Mode“, „Metallica“, „Queen“, „Nirvana“, Bon Jovi, Stingo bei kitų grupių ir atlikėjų dainos.   Povilas Meškėla, Česlovas Gabalis, Jeronimas Milius Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras Dirigentas Gintaras Rinkevičius   Jeigu... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/simfoninis-koncertas-roko-balades/date-20181129/ Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti koncertai