Seminaras Klaipėdoje: Ką apie santykius turi žinoti kiekvienas

Seminaras Klaipėdoje: Ką apie santykius turi žinoti kiekvienas

Pamenu laikus, kai jis į mane žiūrėdavo su tokia ugnele akyse. Norėčiau, kad vėl manęs norėtų, kad skubėtų namo po darbo, pasiūlytų kažką nuveikti drauge, pakviestų į pasimatymą, o galbūt tiesiog skirtų man vyriško dėmesio. Turėtume ilgą vakarą prie vyno. Gilų pokalbį, kada jis visiškai mane supranta ir jaučia.

VIKTORIJA: "Į pirmąjį seminarą spalį, su antra puse atėjom išsiskyrę, kaip draugai. Dabar jau mūsų trečiasis ir per šį laiką man buvo padėkota, kad aš ta "moteris", o antroji pusė pasikeitė į tą "vyrą"."
NERINGA: "Privertė susimąstyti ir sudėlioti taškus ant "i". Dabar žinau kaip būti mūza savo vyrui".

KODĖL DALYVIAI PALIEKA TOKIUS NUOŠIRDŽIUS ATISLIEPIMUS IR KUOM NAUDINGAS ŠIS RENGINYS GALI BŪTI TAU?
Norime Jus stebinti ir duoti kuo daugiau vertės. Būtent todėl kviečiame Jus į populiariausią seminarą "KĄ APIE SANTYKIUS TURI ŽINOTI KIEKVIENAS", kuriame išsiaiškinsime vyro ir moters pareigas bei ko reikia, kad būtum geidžiamiausia moteris ir gerbiamas vyras !

Dabar bilietai už mažiausią kainą.
Registracija: https://www.apiesantykiuskitaip.lt/r/31


Pranešėjas:
Vytautas Jančiauskas - verslininkas, lektorius ir vyras, kuris per 12 metų, tikriausiai, yra padaręs daugiausia klaidų santykių kūrime ir sąmoningai visas jas suvokęs bei išmokęs gautas pamokas, pagaliau įgyvendinantis savo gyvenimo svajonę - seminarų pagalba padėti Lietuvos žmonėms ir pasidalinti pačia vertingiausia informacija, kuri iš esmės pakeitė jo gyvenimą, pačioje svarbiausioje gyvenimo sferoje - santykiuose.

  • 2019-05-21  nuo 18:30
2019-05-21 18:30 2019-05-21 18:30 Europe/Vilnius Seminaras Klaipėdoje: Ką apie santykius turi žinoti kiekvienas Pamenu laikus, kai jis į mane žiūrėdavo su tokia ugnele akyse. Norėčiau, kad vėl manęs norėtų, kad skubėtų namo po darbo, pasiūlytų kažką nuveikti drauge, pakviestų į pasimatymą, o galbūt tiesiog skirtų man vyriško dėmesio. Turėtume ilgą vakarą prie vyno. Gilų pokalbį, kada jis visiškai mane supranta ir jaučia. VIKTORIJA:... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/seminaras-klaipedoje-ka-apie-santykius-turi-zinoti-kiekvienas/date-20190521/ Klaipėdos piliavietės rytinės kurtinos salė, Priešpilio 2, Klaipėda, Klaipėda, Klaipėdoje