Sabor Latino with Sandra Carrillo | Baras Jazzpilis

Sabor Latino with Sandra Carrillo | Baras Jazzpilis

Sabor Latino LT prasidėjo kaip dviejų skirtingų kultūrų, turinčių savo unikalų požiūrį į muziką ir jos raiškos būdus, eksperimentas. Tobulas derinys, susidedantis iš patyrusių Lietuvos muzikantų ir atlikėjos iš Ispanijos Sandra Carrillo.
Sabor Latino LT varijuoja tarp skirtingų ritmų, tačiau visada orientuojasi į lotynų muzikos stilių kilusį iš Kubos ir Niujorko, - vietų, kuriose užgimė, išsivystė ir po visą pasaulį pasklido Salsa.Mūsų garsas, tai džiazo, son kubano, afro-kubano rumbos, ChaChaCha, sambos ir bolero derinys, pagardintas lietuvišku, ispanišku ir itališku skoniu.

Dar keletas irašų:

https://www.youtube.com/watch?v=bCJdd0Mbz6Q&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=W1lL7CPLBTs
https://www.facebook.com/saborlatinolt/

NES ČIA GYVENA MUZIKA…
Duris vakarienei atidarome nuo 18:00 val.
Koncerto pradžia 22:00 val. (koncerto trukmė 2×45 min)
Vakaro programos kaina 8 Eur
………………………………………………………………….
Staliukų rezervacija – www.jazzpilis.lt
Neatvykus iki 21:30 val., rezervacija atšaukiama.

  • 2019-04-19  nuo 22:00
2019-04-19 22:00 2019-04-19 22:00 Europe/Vilnius Sabor Latino with Sandra Carrillo | Baras Jazzpilis Sabor Latino LT prasidėjo kaip dviejų skirtingų kultūrų, turinčių savo unikalų požiūrį į muziką ir jos raiškos būdus, eksperimentas. Tobulas derinys, susidedantis iš patyrusių Lietuvos muzikantų ir atlikėjos iš Ispanijos Sandra Carrillo. Sabor Latino LT varijuoja tarp skirtingų ritmų, tačiau visada orientuojasi į lotynų... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/sabor-latino-with-sandra-carrillo-baras-jazzpilis/date-20190419/ Jazzpilis, Pilies g. 6, Klaipėda, Klaipėdoje