Rimvido Jankausko-Kampo atminimo vakaras

Rimvido Jankausko-Kampo atminimo vakaras

Šią gruodžio 7 d. Rimvidas būtų šventęs savo gimtadienį, gal net kartu su savo senais draugais, bet jau nešvęs. Jis išėjo vos trisdešimt šešerių, per ganėtai trumpą kūrybos laikotarpį suspėjęs plykstelėti kaip ryški kometa.
Rimvido mokyklos draugo, filosofo Arvydo Piepaliaus iniciatyva, tapytojo gimtadienio šventę rengiame Menų bibliotekoje.
Negalime surengti jo kūrybos darbų parodos-įspūdingo dydžio Rimvido paveikslus supirko muziejai, privačios galerijos, kiti tiesiog kažkur išsibarstė ar buvo pusvelčiui išdalinti. Liko tik fotografijos ir prisiminimai, kurie nesensta, neišnyksta, nenublanksta. Jais ir dalinsimės.
Kviečiame visus, kas pažinojo Kampą, kad artima jo kūryba.

  • Gruodžio 7 d.  nuo 17:30
2018-12-07 17:30 2018-12-07 17:30 Europe/Vilnius Rimvido Jankausko-Kampo atminimo vakaras Šią gruodžio 7 d. Rimvidas būtų šventęs savo gimtadienį, gal net kartu su savo senais draugais, bet jau nešvęs. Jis išėjo vos trisdešimt šešerių, per ganėtai trumpą kūrybos laikotarpį suspėjęs plykstelėti kaip ryški kometa. Rimvido mokyklos draugo, filosofo Arvydo Piepaliaus iniciatyva,... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/rimvido-jankausko-kampo-atminimo-vakaras/date-20181207/ Klaipėdos m. savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyrius, J. Janonio g. 9, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Nemokamas