REŽISIERIAUS EMILIO VĖLYVIO ZERO LIVE SHOW

REŽISIERIAUS EMILIO VĖLYVIO ZERO LIVE SHOW

Kultinių filmų ZERO ir REDIRECTED režisierius Emilis Vėlyvis išlipa iš kino ekranų ir žengia tiesiai į didžiausias Lietuvos arenas. ZERO LIVE SHOW – specialiai Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui sukurtas originalus ir stogą raunantis projektas, apjungiantis E. Vėlyvio kino šėlsmą, populiariausius Lietuvos atlikėjus, specialiai renginiui sukurtas teatro ir šokio scenas, juodžiausią humorą, kaskadinius triukius, kino specialiuosius efektus, storą grimo sluoksnį ir silikonines krūtines.

Renginys neskirtas doriems, teisiems, žaliems ir panašiems. Šis šou paskatins emigraciją – nes po jo emigruoti norės tie, kurie bus išjuokti scenoje (laikykitės, politikai). O kai kuriems bus nepakeliamos aštriau paliestos politinės, socialinės ar istorinės temos.

Penki ryškūs Lietuvos istorijos momentai padalins renginį į penkis laikmečius, kurių kiekviename susipins kino, teatro, muzikos, stand up‘o ir choreografijos elementai. Penki šou vienoje fiestoje, penki visiems gerai pažįstami istoriniai įvykiai ir akcentai, scenoje nušvisiantys visai kitu kampu.

  • Spalio 19 d.  nuo 19:00
2018-10-19 19:00 2018-10-19 19:00 Europe/Vilnius REŽISIERIAUS EMILIO VĖLYVIO ZERO LIVE SHOW Kultinių filmų ZERO ir REDIRECTED režisierius Emilis Vėlyvis išlipa iš kino ekranų ir žengia tiesiai į didžiausias Lietuvos arenas. ZERO LIVE SHOW – specialiai Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui sukurtas originalus ir stogą raunantis projektas, apjungiantis E. Vėlyvio kino šėlsmą, populiariausius Lietuvos... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/rezisieriaus-emilio-velyvio-zero-live-show/date-20181019/ Švyturio arena, Dubysos g. 10, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti koncertai