Renginys „Saugus įmonės duomenų valdymas“ Klaipėdoje

Renginys „Saugus įmonės duomenų valdymas“ Klaipėdoje

Maloniai kviečiame Jus į Proact organizuojamą renginį apie duomenų valdymo ir IT saugumo sprendimus

Renginyje supažindinsime su Proact Lietuva teikiamomis IT paslaugomis Lietuvoje bei grupės mastu ir su kokiais sprendimais galime pagerinti jūsų įmonės duomenų valdymą bei apsaugoti jums svarbius duomenis nuo nesankcionuotų veiksmų. Ellex Valiūnas asocijuotosios partnerės pranešime bus koncentruojamasi ties IT klausimais ir svarbiausiais techninių ir organizacinių priemonių aspektais iš teisinės pusės, į vizijas ir vertinimo analizę bei į tai, su kokiais iššūkiais įmonės susidūrė pirmaisiais BDAR įsigaliojimo metais, kokia praktika susiformavo ir ko tikėtis ateityje.

Antroje dalyje specialistai pristatys duomenų centrų transformavimosi tendencijas, pabandys panagrinėti, kas suformuoja augančio duomenų kiekio valdymo poreikį bei pristatys sprendimus, leidžiančius apsaugoti jums svarbius duomenis. Naujos generacijos duomenų centro pranešimo metu Jūs galėsite įsivertinti, kuriai vystymo stadijai priskirtumėte savo duomenų centrą ir kaip jį būtų galima tobulinti ateityje. Kituose pristatymuose bus koncentruojamasi ties specializuotais sprendimais – tokiais, kaip privilegijuotų vartotojų valdymas (PAM), saugumo informacijos ir įvykių valdymas (SIEM), saugių darbo vietų infrastruktūros (VDI), kibernetinių atakų minimizavimas dirbtiniu intelektu, duomenų rinkimo ir analizavimo sistema.

Šis renginys skirtas visiems IT vadovams ir saugumo įgaliotiniams.

  • 2019-06-20  11:00 - 18:00
2019-06-20 11:00 2019-06-20 18:00 Europe/Vilnius Renginys „Saugus įmonės duomenų valdymas“ Klaipėdoje Maloniai kviečiame Jus į Proact organizuojamą renginį apie duomenų valdymo ir IT saugumo sprendimus Renginyje supažindinsime su Proact Lietuva teikiamomis IT paslaugomis Lietuvoje bei grupės mastu ir su kokiais sprendimais galime pagerinti jūsų įmonės duomenų valdymą bei apsaugoti jums svarbius duomenis nuo nesankcionuotų veiksmų. Ellex... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/renginys-saugus-imones-duomenu-valdymas-klaipedoje/date-20190620/ Amberton hotel, Naujojo sodo g. 1, 92118 Klaipeda, Lithuania, Klaipėda, Klaipėdoje