Rengiamas Klaipėdos bendrasis planas | Konferencija

Rengiamas Klaipėdos bendrasis planas | Konferencija

Klaipėdos miesto savivaldybė, bendradarbiaudama su Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacija, kviečia į konferenciją, kuri apibendrins rengiamo Klaipėdos bendrojo plano viešinimo renginių ciklą.

Konferencijos pranešėjai skatins plačiau pažvelgti į bendrojo plano esmę, jo rengimo procesus, sąlyčio taškus su kitais lygiagrečiai rengiamais dokumentais. Taip pat numatoma pristatyti Klaipėdos miesto bendrojo plano preliminarius sprendinius, apžvelgti bendrojo plano keitimo pasiūlymus bei susitikimų su gyventojais išvadas.

  • 2019-07-03  10:00 - 13:00
2019-07-03 10:00 2019-07-03 13:00 Europe/Vilnius Rengiamas Klaipėdos bendrasis planas | Konferencija Klaipėdos miesto savivaldybė, bendradarbiaudama su Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacija, kviečia į konferenciją, kuri apibendrins rengiamo Klaipėdos bendrojo plano viešinimo renginių ciklą. Konferencijos pranešėjai skatins plačiau pažvelgti į bendrojo plano esmę, jo rengimo procesus, sąlyčio... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/rengiamas-klaipedos-bendrasis-planas-konferencija/date-20190703/ Klaipėdos miesto savivaldybės posėdžių salė , Liepų g.11, Klaipėda, III aukštas, Klaipėda, Klaipėdoje