Rasa Serra, Klaipėdos brass kvintetas | Vasaros muzikos vakarai

Rasa Serra, Klaipėdos brass kvintetas | Vasaros muzikos vakarai

VASAROS KONCERTAI Klaipėdos koncertų salės parke!

PASINERK Į MUZIKĄ!

Vasaros koncertai po atviru dangumi, fantastiška vieta, kurioje muzika susilieja su gamtos garsais. Nuo klasikos grynuolių – iki veržlaus populiariosios muzikos gūsio! Ypatingo skonio desertai iš klasikinės, džiazo, folk ir pop muzikos! Visa tai vasaros vakarais, nuo birželio 27-os!

----------------------------------
„Myliu Paryžių...“
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Alius Maknavičius (trimitas), Mindaugas Paskauskas (valtorna), Steponas Sugintas (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Solistė Rasa Serra Lithuania-Lietuva (vokalas)
Edmundas Federavicius (mušamieji), Mindaugas Putna (klavišiniai)

Programoje skambės Emilie Claire Barlow, Stacey Kent, Pink Martini ir kt. prancūzų autorių dainos

„Paryžius – meilės miestas. Po jo dangumi gimsta pačios gražiausios meilės dainos. Nesvarbu, ar saulei šviečiant, ar lyjant lietui, dieną, ar vidurnaktį – Paryžiuje gali atrasti tai, ko ieškai. Apie tai dainuojama dainose „J'aime Paris“, „Champs Elysées“, „La Romance de Paris“...

Programa „Myliu Paryžių...“ skirta visiems, mylintiems Paryžių“, – teigia dainininkė ir vokalo pedagogė Rasa Serra. Ji yra daugelio šalies muzikos kolektyvų balsas. Universali vokalistė, dainuojanti džiazą bei populiariąją muziką, vokalinio džiazo kvarteto „Cappella'A“ narė dažnai pasirodo ir kaip liaudies dainų atlikėja. Rasos dainuojamos liaudies dainos ar motyvai skamba Lietuvos ir užsienio šiuolaikinės elektroninės muzikos kūrėjų Enigma, Donis, Exem, Filtered Tools, Saint Of Sin ir kt. kompozicijose.

Solistė yra paruošusi keletą prancūziškų dainų programų („Sous Le Ciel De Paris“, „Rožinis gyvenimas“, „Akustinė retro programa“), kurios atliekamos lengvo džiazo stiliumi. Prancūziškos dainos visiškai naujai suskambės naujoje Rasos ir Klaipėdos brass kvinteto programoje „Myliu Paryžių...“ Joje taip pat dalyvaus Edmundas Federavičius (mušamieji) ir Mindaugas Putna (klavišiniai), kuris kartu su Rasa muzikuoja grupėje „Cappella'A“.
 

  • 2019-07-03  20:00 - 21:00
2019-07-03 20:00 2019-07-03 21:00 Europe/Vilnius Rasa Serra, Klaipėdos brass kvintetas | Vasaros muzikos vakarai VASAROS KONCERTAI Klaipėdos koncertų salės parke! PASINERK Į MUZIKĄ! Vasaros koncertai po atviru dangumi, fantastiška vieta, kurioje muzika susilieja su gamtos garsais. Nuo klasikos grynuolių – iki veržlaus populiariosios muzikos gūsio! Ypatingo skonio desertai iš klasikinės, džiazo, folk ir pop muzikos!... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/rasa-serra-klaipedos-brass-kvintetas-vasaros-muzikos-vakarai/date-20190703/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 5.80 - 10.80