PŪKUOTUKO PASAULIS

PŪKUOTUKO PASAULIS

Spektaklis kuriamas bendradarbiaujant su Mažosios Lietuvos istorijos muziejumi, Lietuvos jūrų muziejumi ir Klaipėdos miesto savivaldybe.

Spektaklio trukmė: 1 val. 10 min.

Vaikų mylimas meškiukas Mikė Pūkuotukas, garsiosios britų rašytojo A. A. Milne‘o pasakos veikėjas, kviečia visą šeimą keliauti po savo pasaulį, susitikti su draugais ir kartu ieškoti nuotykių. Spektaklyje Mikės giria bus visas Klaipėdos miestas, o pačiame veiksmo centre sėdintys žiūrovai galės atpažinti mėgstamas vietas vaizdų projekcijose, pasinerti į garsų atmosferą.
Tai interaktyvus spektaklis 5-10 metų vaikams ir visai šeimai: proga ne tik smagiai bendrauti su spektaklio veikėjais, bet ir sužinoti įdomių dalykų apie Klaipėdos miestą.

  • Kovo 17 d.  nuo 12:00
2019-03-17 12:00 2019-03-17 12:00 Europe/Vilnius PŪKUOTUKO PASAULIS Spektaklis kuriamas bendradarbiaujant su Mažosios Lietuvos istorijos muziejumi, Lietuvos jūrų muziejumi ir Klaipėdos miesto savivaldybe. Spektaklio trukmė: 1 val. 10 min. Vaikų mylimas meškiukas Mikė Pūkuotukas, garsiosios britų rašytojo A. A. Milne‘o pasakos veikėjas, kviečia visą šeimą keliauti po... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/pukuotuko-pasaulis/date-20190317/ Klaipėdos Dramos Teatras, Teatro g. 2, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti renginiai vaikams