Psichologinis perfomansas 9 gyvenimo pamokos (rusų kalba)

Psichologinis perfomansas 9 gyvenimo pamokos (rusų kalba)

Bilietų užsakymas Tiketoje
https://bit.ly/2ZuWOTM

Mes visi siekiame laimės. Mūsų gyvenimas – įtraukianti kelionė, kurioje kiekvieną dieną, kiekvieną minutę, kiekvieną sekundę mes ieškome tikrojo savęs. Mes matuojamės skirtingas profesijas, atrandame save įvairiose situacijose, santykiuose ir, visgi, taip ir nepažįstame savęs pilnai. Mes patys sau pilni netikėtumų ir atradimų. Ne visada jie mus džiugina.

„Devynios gyvenimo pamokos“ - unikalus art projektas – sukurtas profesionalų. Tai daugiau nei dešimties metų psichologijos, koučingo, antropologijos ir filosofijos studijų rezultatas. Jo tikslas, kad kiekvienas pamatytų save iš šalies ir suprastų save. Kad kiekvienas bent trumpam sustotų ir pamatytų, kokiu gyvenimo keliu eina ir kur nori ateiti.

Būk pirmas tai pamatęs ir supratęs! Tinkames rugsėjo 12 d. (ketvirtadienį) 19.00 val. Klaipėdoje, Jazzpilis. Kviečiame į nepakartojamą performansą, po kurio turėsite galimybę dalyvauti diskusijoje, užduoti klausimus ir prisiliesti prie savo norų, baimių ir savo širdies.

Organizatorius: Všį „Kitas aš“
Vaidina: Julija Kubova ir Jevgenij Semaka
Režisierė: Tatjana Timko
Detalėsne informacija 861040612 arba 865215177

  • 2019-09-12  nuo 19:00
2019-09-12 19:00 2019-09-12 19:00 Europe/Vilnius Psichologinis perfomansas 9 gyvenimo pamokos (rusų kalba) Bilietų užsakymas Tiketoje https://bit.ly/2ZuWOTM Mes visi siekiame laimės. Mūsų gyvenimas – įtraukianti kelionė, kurioje kiekvieną dieną, kiekvieną minutę, kiekvieną sekundę mes ieškome tikrojo savęs. Mes matuojamės skirtingas profesijas, atrandame save įvairiose situacijose, santykiuose ir, visgi, taip ir nepažįstame... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/psichologinis-perfomansas-9-gyvenimo-pamokos-rusu-kalba/date-20190912/ Jazzpilis, Pilies g. 6, Klaipėda, Klaipėdoje