Prisiminimai

Prisiminimai

„Muzika tiesioginiu taikymu pasiekia proto gelmes ir atveria vartus į jausmų pasaulį. Ji jaudina, provokuoja, išlaisvina.“ (Lorenz Marti, „Gyvenimo skambesys“)

 

Giedrės Žalytės-Lutz ir Rimvydo Kisevičiaus koncertinė programa „Prisiminimai“ – tai padėka savo gimtajam kraštui ir jo žmonėms. Prisiminimus galima apibrėžti skirtingai, tačiau jie visada susiję su patirtimi. Šiuose „Prisiminimuose“ skleisis sukaupta atlikėjų patirtis, žodžiais neišreiškiami išgyvenimai, mintys ir jausmai. Visi tos patirties prisodrinti garsai vienaip ar kitaip palies klausytoją – galbūt kaip švelnus glustelėjimas, o kartais – kaip žiežirba ar žaibas, akimirksniu nušviečiantis mūsų esybę, giliai sielos gelmėse glūdinčius praeities ir dabarties klodus bei priverčiantis susimąstyti apie tai, kas svarbu, o į ką galima pažvelgti tik kaip į momentinę dekoraciją.

Giedrės ir Rimvydo fortepijoninis duetas gyvuoja jau 18 metų. Muzikuoti kartu pianistai pradėjo susikirtus keliams Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje Vilniuje, vėliau patirties sėmėsi Menų universitete Berlyne.  Beje, Giedrė yra Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos auklėtinė.

Šiuo metu pianistai gyvena ir dirba Berlyne. Šalia įvairiapusiškos koncertinės veiklos Giedrė dėsto nuosavoje fortepijono studijoje. Rimvydas vadovauja savo įkurtai muzikos mokyklai KontraPunkt.

Džiugu, kad šie muzikai, vieni iš daugelio po pasaulį išsibarsčiusių perlų, netrukus „įkris“ mums tiesiai į glėbį. Belieka jais džiaugtis, grožėtis, gėrėtis ir įsiklausyti į jų pasakojimus.

  • 2019-02-06  nuo 18:30
2019-02-06 18:30 2019-02-06 18:30 Europe/Vilnius Prisiminimai „Muzika tiesioginiu taikymu pasiekia proto gelmes ir atveria vartus į jausmų pasaulį. Ji jaudina, provokuoja, išlaisvina.“ (Lorenz Marti, „Gyvenimo skambesys“)   Giedrės Žalytės-Lutz ir Rimvydo Kisevičiaus koncertinė programa  „Prisiminimai“  – tai padėka savo gimtajam... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/prisiminimai/date-20190206/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje