Premjera. Muzikos namučiai. 2-6 metų vaikams

Premjera. Muzikos namučiai. 2-6 metų vaikams

Pristatome p r e m j e r ą, interaktyvų spektaklį-koncertą vaikams nuo 2 metukų. Renginio dalyviais taps visi į jį susirinkę: imituojami kasdieniai garsai peraugs į fleitos, kanklių ir perkusijos palydimas daineles, nesudėtingus instrumentinės muzikos kūrinius. Taip bus ugdomas vaikų gebėjimas atrasti muziką, visų pirma gimstančią kiekvieno iš mūsų namuose ir tik vėliau persikeliančią į koncertines erdves.

Nuo šiol vasaros koncertų ciklo renginiuose mažieji klausytojai galės ne tik pasyviai laukti, kol baigsis tėveliams skirtas koncertas, bet ir patys aktyviai įsijungti į muzikinius ieškojimus. Jie bus tikrai smagūs, pritaikyti pagal vaikiško amžiaus suvokimo galimybes, nes juos kuria mažų mergyčių Solveigos (3 metai ir 1 mėn.) ir Matėjos (1 metai ir 7 mėn.) mamos Justina Orlovskytė (vokalas, fleitos) ir Ingrida Spalinskaitė-Kurienė (perkusija, kanklės). Kartu su dainuojančia aktore Kotryna Šileikaitė jos kvies mažuosius praverti „Muzikos namučių“ duris ir susipažinti su nuotaikingais jų gyventojais.

Visus kviečiame į svečius, į „Muzikos namučius“!

Justina Orlowskytė (vokalas, fleitos)
Ingrida Spalinskaitė-Kurienė / Ingrida Spalis (perkusija, kanklės)
Kotryna Šileikaitė (režisierė, aktorė, vokalas)
Rūta Lečaitė (scenografė)
Programa: Nijolės Sinkevičiūtės ir kitų kompozitorių kūriniai vaikams.

♫ Nemokamai įleidžiami vaikai iki 2 m.


 

  • 2019-07-19  nuo 11:00
2019-07-19 11:00 2019-07-19 11:00 Europe/Vilnius Premjera. Muzikos namučiai. 2-6 metų vaikams Pristatome p r e m j e r ą, interaktyvų spektaklį-koncertą vaikams nuo 2 metukų. Renginio dalyviais taps visi į jį susirinkę: imituojami kasdieniai garsai peraugs į fleitos, kanklių ir perkusijos palydimas daineles, nesudėtingus instrumentinės muzikos kūrinius. Taip bus ugdomas vaikų gebėjimas atrasti muziką, visų pirma gimstančią kiekvieno... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/premjera-muzikos-namuciai-2-6-metu-vaikams/date-20190719/ Klaipėdos koncertų salės kiemelis, Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 3.80 - 6.80