PREMJERA: HELVERIO NAKTIS / Klaipėdos jaunimo teatras / KJT

PREMJERA: HELVERIO NAKTIS / Klaipėdos jaunimo teatras / KJT

Kuo pasibaigs ši naktis? Ar du žmonės įstengs pabėgti ir išsilaisvinti?

Klaros (Laimos Akstinaitės) bęsalygiška tarnystė ir jausmai visuomenės nesuprastam, gyvenančiam savo fantazijų pasaulyje, „kitokiam“ Helveriui (Paulius PInigis) neturi ribų, jie susipynę ir susilieja į vieną unikalų, bendrą, skirtingų spalvų ir potėpių portretą: motiniška globa, kantrus nuolankumas, egoistiškas pataikavimas, švelnus moteriškumas, iš praeities tamsių šešėlių išnyranti graužatis, netikėtai prasiveržiantis noras kontroliuoti, bet kokia kaina apsaugoti Helverį nuo blogį nešančio pasaulio spalvų, ir blanki, bet tyra viltis būti suprastai ir išklausytai.

Bet ar Klarai pavyks sustabdyti begalinį kaltės jausmą ir padėti Helveriui pajusti prigimtinę teisę ir laisvę būti „kitokiam“?

Valentinas Masalskis: „Tai pjesė apie marginalus, begalinę kaltę, pasirinkimą visą gyvenimą „nešti kryžių“ ant savo pečių, visuomenės žiaurumą ir nepakantumą... Kaip mes matome kitaip mąstančius, atrodančius, gyvenančius... Ši tema labai svarbi mūsų šiandieninei visuomenei“.

  • 2019-02-26  nuo 19:00
2019-02-26 19:00 2019-02-26 19:00 Europe/Vilnius PREMJERA: HELVERIO NAKTIS / Klaipėdos jaunimo teatras / KJT Kuo pasibaigs ši naktis? Ar du žmonės įstengs pabėgti ir išsilaisvinti? Klaros ( Laimos Akstinaitės ) bęsalygiška tarnystė ir jausmai visuomenės nesuprastam, gyvenančiam savo fantazijų pasaulyje, „kitokiam“ Helveriui ( Paulius PInigis ) neturi ribų, jie susipynę ir susilieja į vieną unikalų, bendrą,... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/premjera-helverio-naktis-klaipedos-jaunimo-teatras-kjt/date-20190226/ Klaipėdos Dramos Teatras, Teatro g. 2, Klaipėda, Klaipėdoje