Pokalbis su kaimynu Gintaru Grajausku

Pokalbis su kaimynu Gintaru Grajausku

Festivalis TheATRIUM
Lietuvos teatro vitrina
kviečia į

POKALBIUS SU KAIMYNAIS

Festivalyje matysime net 15 Lietuvos trupių spektaklių – tai Lietuvos teatro vitrinos pradžia!
Joje keturi Klaipėdos teatrų pasirodymai: Klaipėdos dramos teatro, Jaunimo teatro, teatro „Apeironas“ ir Šeiko šokio teatro (užsienio svečiai matys ir Beno Šarkos pasirodymą AOUM).

Tad pats laikas pasikalbėti, ateikit į POKALBIUS SU KAIMYNAIS! Susipažinsime, paklausysime kūrėjų, paklausime dominančių dalykų. Neformaliai ir kaimyniškai. Jaukiai.

BALANDŽIO 30 d. 18 val. Pokalbis su dramaturgu, poetu, teatro ir festivalio meno vadovu, pjesės „Kas prieš mus“ (rež. J. Vaitkus) autoriumi Gintaras Grajauskas

Pasimatom Klaipėdos dramos teatro Kamerinėje salėje (įėjimas iš Danės upės pusės pro tarnybinį įėjimą). Pradžia –18 val. Įėjimas nemokamas.
_____
Kiti pokalbiai:
GEGUŽĖS 3 d. 18 val. Pokalbis su Klaipėdos Jaunimo teatro įkūrėju, aktoriumi, režisieriumi Valentinu Masalskiu (vitrinoje pristatys režisuotą spektaklį „Helverio naktis“, aut. I. Vilqist).

GEGUŽĖS 8 d. 18 val. Pokalbis su choreografe, režisiere Agnija Šeiko, „Šeiko šokio teatro“ įkūrėja, spektaklio „Metų laikai“ režisiere.

GEGUŽĖS 13 d. 18 val. Pokalbis su Egle Kazickaite ir Greta Kazlauskaite, „Apeirono“ teatro įkūrėjomis ir režisierėmis – „Apeironas“ festivalyje pristatys spektaklį „Stabat Mater“.

  • 2019-04-30  18:00 - 19:30
2019-04-30 18:00 2019-04-30 19:30 Europe/Vilnius Pokalbis su kaimynu Gintaru Grajausku Festivalis TheATRIUM Lietuvos teatro vitrina kviečia į POKALBIUS SU KAIMYNAIS Festivalyje matysime net 15 Lietuvos trupių spektaklių – tai Lietuvos teatro vitrinos pradžia! Joje keturi Klaipėdos teatrų pasirodymai: Klaipėdos dramos teatro, Jaunimo teatro, teatro „Apeironas“ ir Šeiko šokio teatro... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/pokalbis-su-kaimynu-gintaru-grajausku/date-20190430/ Klaipėdos Dramos Teatras, Teatro g. 2, Klaipėda, Klaipėdoje