Poetės Elenos Karnauskaitės naujausios knygos sutiktuvės

Poetės Elenos Karnauskaitės naujausios knygos sutiktuvės

Naujausios Elenos Karnauskaitės poezijos knygos "Miegančios chimeros" gal dar net nesatę matę, ji knygynuose pasirodė besibaigiant pavasariui.
Birželio 13-ą dieną (tokia diena labai tinka poezijai) kviečiame visus poezijos ir Elenutės talento gerbėjus į "Miegančių chimerų" sutiktuves.
Eiles skaitys Edita Miravičiūtė ir Jonas Baltokas (šį kartą išsireikalavęs ne groti, o skaityti, tai negi priešinsies). Elenos Karnauskaitės kūrybą pristatys literatūrologas Marijus Šidlauskas. Beje, Marijus yra pristatęs jau ne vieną Elenos poezijos knygą, ir tai reikėtų vertinti kaip didžiulį privalumą, gebėjimą perskaityti ir perprasti poetės metaforų kalbą.
Labai norisi šventės, be jūsų jos nepadarysi. Ateikite

  • 2019-06-13  nuo 17:00
2019-06-13 17:00 2019-06-13 17:00 Europe/Vilnius Poetės Elenos Karnauskaitės naujausios knygos sutiktuvės Naujausios Elenos Karnauskaitės poezijos knygos "Miegančios chimeros" gal dar net nesatę matę, ji knygynuose pasirodė besibaigiant pavasariui. Birželio 13-ą dieną (tokia diena labai tinka poezijai) kviečiame visus poezijos ir Elenutės talento gerbėjus į "Miegančių chimerų" sutiktuves. Eiles skaitys Edita Miravičiūtė ir... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/poetes-elenos-karnauskaites-naujausios-knygos-sutiktuves/date-20190613/ Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyrius, J. Janonio g. 9, Klaipėda, Klaipėdoje