Perpetuum Ritmico

Perpetuum Ritmico

Vasaros koncertai po atviru dangumi, fantastiška vieta, kurioje muzika susilieja su gamtos garsais. Nuo klasikos grynuolių – iki veržlaus populiariosios muzikos gūsio! Ypatingo skonio desertai iš klasikinės, pasaulio ir džiazo muzikos! Visa tai vasaros vakarais, nuo 06 / 27!

---------------------------
Mušamųjų instrumentų ansamblis Perpetuum Ritmico
Ernests Mediņš, Guntars Freibergs, Mikus Bāliņš, Elvijs Endelis (Latvija).
Programoje: bendra grupės narių kompozicija
---------------------------

Prieš keletą metų susibūręs „Perpetuum ritmico“ yra pirmasis ir kol kas vienintelis mušamųjų instrumentų ansamblis Latvijoje. Energingi ir charizmatiški atlikėjai taip pat pasižymi nepriekaištingu profesionalumu, atvirumu naujovėms ir naujoms idėjoms. Savo pasirodymuose jie stengiasi jungti skirtingus muzikos stilius – nuo įvairių tautų liaudies muzikos iki avangardo, pasitelkdami gausų mušamųjų instrumentų arsenalą, kuris suteikia savitų spalvų ne vien akademinei muzikai, bet ir įvairiems populiariosios muzikos žanrams. „Kiekvieno klausytojo, kuris nėra įsikibęs vieno jam patinkančio stiliaus ir mėgsta klausytis muzikos iš viso pasaulio, laukia malonios staigmenos bei jaudinanti kelionė!“ žada „Perpetuum ritmico“ nariai.

Ansamblio sukurta ambicinga programa „Pradžia – būties ištakos“ nustebins klausytojus ne vien šiuolaikiškumu ir ypatinga dramaturgija, bet ir nepaprastai spalvinga mušamųjų instrumentų intonacine palete. Kertinis šios unikalios programos bruožas – nenutrūkstamas plėtojimas nuo pasirodymo pradžios iki paskutinio sąskambio.
Programą sudaro septynios ansamblio narių kompozicijos – tarsi septynios pasaulio sukūrimo dienos. Stiprias asociacijas kelianti muzika nuskraidins klausytojus į įvairias kuriamo pasaulio vietas. Kažkam gal pasidingos audringa jūra ar švelnus vėjelis, kitiems – šiaurės pašvaistė, mirganti virš ledynų kaustomo Arkties vandenyno, o kitą akimirką prieš akis iškils grubus pramoninis kraštovaizdis su fabrikų masyvais ir aukštais kaminais. Kažkam galbūt šmėstels nerūpestingo gyvenimo vaizdas kur nors tolimoje, saulės nutviekstoje saloje, supamoje šiltų pietų jūros bangų.
Malonumą klausytis šio ansamblio papildys malonumas stebėti jo judėjimą scenoje. Per visą pasirodymą atlikėjai keičiasi instrumentais ir vietomis, taip norėdami pabrėžti, kad viskas šiame pasaulyje nepaliaujamai juda ir vystosi.
 

  • 2019-06-27  nuo 20:00
2019-06-27 20:00 2019-06-27 20:00 Europe/Vilnius Perpetuum Ritmico Vasaros koncertai po atviru dangumi, fantastiška vieta, kurioje muzika susilieja su gamtos garsais. Nuo klasikos grynuolių – iki veržlaus populiariosios muzikos gūsio! Ypatingo skonio desertai iš klasikinės, pasaulio ir džiazo muzikos! Visa tai vasaros vakarais, nuo 06 / 27! --------------------------- Mušamųjų... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/perpetuum-ritmico/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje